Meyhaneciler Buraya

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Şimdi keyfinizi kaçırmak istemem... Ama dünya da bukadar "maddeler"varken alkol seçmek, bilemedim.

Ertesi gün vereceği yan etki mı, "kafa" yaptığı olay aslında vücut zehirlenmesinden kaynaklanması mı desen... Vs vs vs

Tabi toplum da tolere edildiği ve yasal olduğu için olduğunu bende biliyorum...

Hakan Duztepe

Aslan Üye
Şimdi keyfinizi kaçırmak istemem... Ama dünya da bukadar "maddeler"varken alkol seçmek, bilemedim.

Ertesi gün vereceği yan etki mı, "kafa" yaptığı olay aslında vücut zehirlenmesinden kaynaklanması mı desen... Vs vs vs

Tabi toplum da tolere edildiği ve yasal olduğu için olduğunu bende biliyorum...
Alkolu bazi insanlar gotuyle icer, ve sagi solu dagitir oyle insanlar maalesef cok.

Ama adam gibi icersen, ve limitine bilirsin hic bir sorun olmaz, ailene evine, maddi imkanlarina zara vermedigi surece.

Ahmet Sarı

Parçalı Üye
@Ahmet Sarı

Az once domuz sikisi vodka redbull yaptim, icim isinirverdi.

varmi program hafta sonu kardessss
vay dostum 120 ml. vodka içtin demek domuz sıkısı ben de arkadaş ortamında o miktarda içmeyi severim ancak evde tek başıma içerken maç, yabancı dizi falan izlerken 4 ml. tek rakı içmeyi severim süreyi uzatmak için.

ben hafta sonu 50'lik cl. rakı alırım evde Galatasaray maçı izlerken çekerim. yarısı yeter 25 cl.'lik. Kalanı diğer hafta sonu. Malum burada çok pahalı rakı fiyatları ekonomiyi de düşünmek lazım. 1 litre rakı, vodka ya da viski 1 ay gitmeli. öyle bir limit koydum. aşma gereği duymuyorum. işin sağlık ve bağımlılık boyutu da var. dikkatli olmak gerek. yazları farklı tabi o zaman limit yok izmirde tatildeyken.

burda Ankara'da iş yerinde arkadaş dışarda mekanda içmeye çağırdı bu hafta sonu ben istemedim.

Son düzenleme:
Üst Alt