Meyhaneciler Buraya - Sayfa 344 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Reisi tanıyanlar fav
39452e6d223ba1360bcf2a6a5523f3c9.jpg

Envoyé depuis mon Samsung D500 en utilisant Tapatalk

Maarif takvimi 'günün önerisi' gibi olacak ama; gün tam Sava Premium / beyaz (köpüklüsü değil) günü.

Hatta cumartesi günü seçim yasağı başlayıp carrefour reyonu kapatmadan seçim akşamı için de önerilir.
Dediğinden hiç içmişliğim yok kırmızısı ile beyazı arasındaki fark nedir bir de ücreti alkol oranı falan ne kadar

Dediğine benzer ben Suvla Kınalı Yapıncak Gelibolu Yarımadasının şarabını öneririm migroslarda satılıyor ortalama fiyatı 20 küsür lira tadı kafası güzel %13,5 alkol oranı

Maarif takvimi 'günün önerisi' gibi olacak ama; gün tam Sava Premium / beyaz (köpüklüsü değil) günü.

Hatta cumartesi günü seçim yasağı başlayıp carrefour reyonu kapatmadan seçim akşamı için de önerilir.

Bu seçim günü alkol satış yasağı sadece İstanbul için geçerli değil mi ona göre ortada kalmayalım sonra :D

Evet arkadaşlar seçim akşamı İstanbul galibiyetini içerek kutlayacak kaç kişi var? @Ünsal Vardar @Kenan Ünal @Hurşit Tuta @Mahir Koç

Evdeki Başkana (Hanım) sormam lazım.
Ben bizimkine sormadan içiyorum sadece hafta sonları evde içtiğim sürece laf etmiyor bazen zorumla bir iki kadeh kendi de atıyor o zaman komikleşiyor. bir de bira ve şarap için makul ölçülerde izin var onun dışında hele ki rakı ve viskiyi duydu mu delleniyor :D Sen de ileride bu mertebeye ulaşırsın inşallah kardeşim :D

Üst Alt