Meyhaneciler Buraya - Sayfa 345 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Benim Kenan'dan umudu keseli uzun zaman oldu.

Ben bizimkine sormadan içiyorum sadece hafta sonları evde içtiğim sürece laf etmiyor bazen zorumla bir iki kadeh kendi de atıyor o zaman komikleşiyor. bir de bira ve şarap için makul ölçülerde izin var onun dışında hele ki rakı ve viskiyi duydu mu delleniyor :D Sen de ileride bu mertebeye ulaşırsın inşallah kardeşim :D

Erkek adam isterse çok abartmadan kendini bilerek haftada bir iki gün içebilir buna eşi de çocuğu da karışmamalı. Lakin her gün her gün içiyorsa, ayarını bilmiyorsa, içtikten sonra yanlış şeyler yapıyorsa sorun burada başlıyor. Kararını bilirsen içki ab-ı hayattır yani hayat suyu ama kararını bilmezsen zehirden bile tehlikelidir.

Erkek adam isterse çok abartmadan kendini bilerek haftada bir iki gün içebilir buna eşi de çocuğu da karışmamalı. Lakin her gün her gün içiyorsa, ayarını bilmiyorsa, içtikten sonra yanlış şeyler yapıyorsa sorun burada başlıyor. Kararını bilirsen içki ab-ı hayattır yani hayat suyu ama kararını bilmezsen zehirden bile tehlikelidir.
Yok be renkdaș maksimum Fenerium mağazasından alış veriş yapıyorlar.

Üst Alt