Meyhaneciler Buraya - Sayfa 376 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Bira benim için alkol değil, yazın susuzluğunu gidermek amacıyla ayaküstü içtiğin, kuru yemiş fındık fıstıkla iyi giden rakı, şarap, gibi asıl içkilerin ardından cila niyetine 1 tane yuvarlanan bir içkidir.

Ahmet sarrıııı o gün 4 biradan sonra öldün gittin

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
o gün votka da vardı kardeş karıştırmıştık unuttun mu senin arkadaş votka istemişti. Biradan değil 2. yarıda maç bitmeden stadı terk etmiştim maçtan bir cacık olmayacağını anlamıştım nitekim maç 0-0 bitmişti kaç maç oldu Konya'yı yenemiyoruz ancak bu seferki Konya maçında Ocak ayına mı Şubat'a mı denk geliyor intikamımızı pis alacağız bekle beni

o gün votka da vardı kardeş karıştırmıştık unuttun mu senin arkadaş votka istemişti. Biradan değil 2. yarıda maç bitmeden stadı terk etmiştim maçtan bir cacık olmayacağını anlamıştım nitekim maç 0-0 bitmişti kaç maç oldu Konya'yı yenemiyoruz ancak bu seferki Konya maçında Ocak ayına mı Şubat'a mı denk geliyor intikamımızı pis alacağız bekle beni

Konya’daki tüm maçları aldık sanırsam bi geçen maç berabere kaldık. Ocak Şubat gibi olacak gelirsin takılırız

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt