Meyhaneciler Buraya - Sayfa 284 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Sokarim ask doktoruna elimi sallasam 40i da . O kizini halen seviyorum icten ice. Kafa leyla oldugunda yazmistim kizi geri donmedi zamaninda sokarim o na
Ac kizla bulustum onda oldugunu bulamadim

Diyecek bir seyim yok Musapcim zaman cogu seyin ilaci ama boyle seyleri ozel kilan da insani bu kadar derinden etkilemesi

Moderatör tarafında düzenlendi:
70cl jack var colayla goturuyoz bol buz tabi

@Musap Aydinli benim yegen suan 18 yasinda, dedim ki oglum birak bu isleri sonra aglayan sen olacaksin ama dinleyen yok
Diyecek bir seyim yok Musapcim zaman cogu seyin ilaci ama boyle seyleri ozel kilan da insani bu kadar derinden etkilemesi
Zaman da nereye kadar. 2 sene olmus belkinde daha fazla. Halen amk kizi aklimda bazi aksimlar, bazi geceler. Bok vardids terk ettirdin kendinen . Bok yersin diye umarken o yeni askini buldu. Ben halen o nu düsünüyorum.
Beyler kusura bakmayin böyle zsmanlarda bende ara argo konusurum ( ilk defa oldu) mod olmama ragmen hor görülmez umarim

Zaman da nereye kadar. 2 sene olmus belkinde daha fazla. Halen kizi aklimda bazi aksimlar, bazi geceler. Bok vardids terk ettirdin kendinen . Bok yersin diye umarken o yeni askini buldu. Ben halen o nu düsünüyorum.
Beyler kusura bakmayin böyle zsmanlarda bende ara argo konusurum ( ilk defa oldu) mod olmama ragmen hor görülmez umarim

Az bile sovuyorsun Musapcim kendi standartlarin dusunulunce hele en kotu sabaha editlersin sikinti yok.

Daha zaman cok boyle dipten cikaran kadinlara daha bile fazla baglaniyor insan, illa ki karsina bir sekilde birileri cikacaktir.

Var da onda olan yok iste. Kac kizls konustum ciktim yazistim. Bikkinlik felan geldi. O özellik olan yok. 25 yasina girecegim cgu Arkadasim evleniyor sözleniyor felan. Biz halen bos o amk kizinfan dolayi. Ne hayaller kurmusum it gibi olsa
Nasıl bir özellikmis o merak ettim rengim
25 yaşında evlenen o adam için uzuntuden aglanir bu arada onlar evlendi ben evde kaldim diyerek aglanmamali

ub.msji

Az bile sovuyorsun Musapcim kendi standartlarin dusunulunce hele en kotu sabaha editlersin sikinti yok.

Daha zaman cok boyle dipten cikaran kadinlara daha bile fazla baglaniyor insan, illa ki karsina bir sekilde birileri cikacaktir.
Kadinlarin , hele 10nun. Pek seyleri takmayan birisiyim dalga gecip, gülüp gecen birisiyim (tanimissinizdir) ama böyle ictigimde, yatmadan önce o kizini düsünüp hüzünlryip dururum. Hele hele ne hayaller kurmustum. Beni nasil baglamisti kendisine. Insalah beter olur

Muzap 2 sene geçmiş hala ne sövüyon millete? 2 senede unutmadım diyorsan sıkıntılı bir durum. Benim eski sevgilim evlendi altın taktım oynadım :asd: 3 senedir de biriyle birlikteyim. bunla da ayrılsak 2 hafta 3 sene silinir kafadan. Senin sıkıntılı yalnız.

Muzap 2 sene geçmiş hala ne sövüyon millete? 2 senede unutmadım diyorsan sıkıntılı bir durum. Benim eski sevgilim evlendi altın taktım oynadım :asd: 3 senedir de biriyle birlikteyim. bunla da ayrılsak 2 hafta 3 sene silinir kafadan. Senin sıkıntılı yalnız.

2 haftada 3seneyi unutabiliyor musun

Muzap 2 sene geçmiş MK hala ne sövüyon millete? 2 senede unutmadım diyorsan sıkıntılı bir durum. Benim eski sevgilim evlendi altın taktım oynadım aq :asd: 3 senedir de biriyle birlikteyim. bunla da ayrılsak 2 hafta 3 sene silinir kafadan. Senin sıkıntılı yalnız.
Baya pis koydu zamaninda diyorum ya. Umutlandirip miktirmeyi ögretti gösterdi bana. Hani o kadar sey oldu srdindan, ettim buldum tanistim bulustum cikti felan ama yok. Aklima gelip bela miktirdi. Okulu beraber bitir ( bir cok derste beraberdik), bir cok ilkini onunla yasa. O nun yaninda mutlusun „huzurlusun“. Ondan sonra birkac olaydan dolayi üzülerek severek terk et. Hsktr ne iyiligini dilegim derler. Bir cok seyi takmam, gülerek kapatip dalga gecerim felan. Bir cok sevgilim oldu ama o baskaydi. Hani Hagi, Sneijder gibisini bulup, mustafa sarp olur ya digerleri. Öyle oldu icim
Neyse kafa 180 yarin bir cok sey icin özür dileyip editlerim
Iyi geceler herkese

Baya pis koydu zamaninda diyorum ya. Umutlandirip miktirmeyi ögretti gösterdi bana. Hani o kadar sey oldu srdindan, ettim buldum tanistim bulustum cikti felan ama yok. Aklima gelip bela miktirdi. Okulu beraber bitir ( bir cok derste beraberdik), bir cok ilkini onunla yasa. O nun yaninda mutlusun „huzurlusun“. Ondan sonra birkac olaydan dolayi üzülerek severek terk et. ne iyiligini dilegim derler. Bir cok seyi takmam, gülerek kapatip dalga gecerim felan. Bir cok sevgilim oldu ama o baskaydi. Hani Hagi, Sneijder gibisini bulup, mustafa sarp olur ya digerleri. Öyle oldu icim
Neyse kafa 180 yarin bir cok sey icin özür dileyip editlerim
Iyi geceler herkese
Kusura bakma merakimdan soruyorum, peki o kiz ne oldu? Sözlendi yazmistin evlenip mutlu olmusmu, yoksa insanlari yari yolda birakip dünya kadar ahini alip da oda mi bir sekilde mutsuz bir evlilik(evlendiyse) sürdürdü?

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt