Meyhaneciler Buraya - Sayfa 287 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Kış aylarını çok seviyorum
e0e67ecfd838fdddf8c9e551089f257c.jpg

Galatasaray Düşmanlarının .........

Kış aylarını çok seviyorum
e0e67ecfd838fdddf8c9e551089f257c.jpg

Tüm bunları tek başına götüreceğine ihtimal vermiyorum 35'lik chivas regal viskinin üzerine bomonti bira nedir ya. İşin bir de ekonomi boyutu var resimdeki tabloyu gerçekleştirmek 2019 zamlı fiyatı ile 150 tl'den aşağı tutmaz Türkiye şartlarında tabi yurt dışında çok daha ucuz olabilir. Son olarak rakı olsa neyse de viski bu kadar meze gerektirmiyordu sanırım tek çikolata yeterdi.

Tüm bunları tek başına götüreceğine ihtimal vermiyorum 35'lik chivas regal viskinin üzerine bomonti bira nedir ya. İşin bir de ekonomi boyutu var resimdeki tabloyu gerçekleştirmek 2019 zamlı fiyatı ile 150 tl'den aşağı tutmaz Türkiye şartlarında tabi yurt dışında çok daha ucuz olabilir. Son olarak rakı olsa neyse de viski bu kadar meze gerektirmiyordu sanırım tek çikolata yeterdi.
Hiç bir zaman tek başıma içmem ara sıra nadiren
Bomonti yi ben icmeyegim :)
Zevkin fiyatı olmaz dostum

Hiç bir zaman tek başıma içmem ara sıra nadiren
Bomonti yi ben icmeyegim :)
Zevkin fiyatı olmaz dostum

Ben de nadiren biriyle içerim genelde evde tek içerim maç izlerken ya da dışarıda, arabada, piknikte, denizde falan manzarayla müzikle. Herkesle içilmez. Birlikte içeceğin kişiyi seçmek hayat arkadaşı seçmeye benzer. Kafa güzel olduktan sonraki muhabbet iyi sarmalı.

Ben de nadiren biriyle içerim genelde evde tek içerim maç izlerken ya da dışarıda, arabada, piknikte, denizde falan manzarayla müzikle. Herkesle içilmez. Birlikte içeceğin kişiyi seçmek hayat arkadaşı seçmeye benzer. Kafa güzel olduktan sonraki muhabbet iyi sarmalı.
Herkesle içilmez derken buna katılıyorum zaten herkesle içilmez :)

Adamın biri her gün rakı içiyormuş. Karısı kızmış sadece evde balık olduğu günler içersin demiş. Adam tamam demiş gitmiş akvaryum almış eve, her gün içmeye devam etmiş :)

@Léo Güney hanki ickileri seviyorsun reis.
Rakı nın yeri ayrı ayda 2-3 yetmislik bitiririm. Mezesiz şalgamsız ayakta kattiyen içmem.

Sonra whisky gelir Cardhu Aberlour gibi markalar favorim. Kola filan katan gördüm mü kafasını kırasım gelir.

Plaj da havuz da sıcak havada 5-6 biradan sonra tequilla çok çakarım.

Şarap da yemekte hergün içeriz zaten burda.

Vodka hiç sevmem ergen içkisi kavak yelleri yeni esenler içer.

Üst Alt