Meyhaneciler Buraya - Sayfa 288 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Kış aylarını çok seviyorum
e0e67ecfd838fdddf8c9e551089f257c.jpg

Galatasaray Düşmanlarının .........
Reis çiğ köfte ile whisky uyuşmaz isotdan dolayı rahatsız olursun ayrıca acid meyvede gitmez alkol ile mandalina portakal gibi. Whisky ile tuzlu kuruyemis gider acılı tuzlu çikolata güzel olur.

Rakı nın yeri ayrı ayda 2-3 yetmislik bitiririm. Mezesiz şalgamsız ayakta kattiyen içmem.

Sonra whisky gelir Cardhu Aberlour gibi markalar favorim. Kola filan katan gördüm mü kafasını kırasım gelir.

Plaj da havuz da sıcak havada 5-6 biradan sonra tequilla çok çakarım.

Şarap da yemekte hergün içeriz zaten burda.

Vodka hiç sevmem ergen içkisi kavak yelleri yeni esenler içer.

En cok bende raki severim, en temiz ickidir fazla ictigin zaman ertesi gun ne kafa agrisi yapar ne de baska seyler.

Viski konusunda fazla bilgili olmadigim icin, jack cola ve buz yapiyoruz mesela, ara sirada chivas ve black label johnny walker da gidiyor.

Bira sevmiyorum, tequilla denemedim hic.

Sarap konusunda, pek bilmem genelde kirmizi sarap 14% derece falan 2 sise falan gidiyor.

En cok bende raki severim, en temiz ickidir fazla ictigin zaman ertesi gun ne kafa agrisi yapar ne de baska seyler.

Viski konusunda fazla bilgili olmadigim icin, jack cola ve buz yapiyoruz mesela, ara sirada chivas ve black label johnny walker da gidiyor.

Bira sevmiyorum, tequilla denemedim hic.

Sarap konusunda, pek bilmem genelde kirmizi sarap 14% derece falan 2 sise falan gidiyor.
Whisky Cola hiç tavsiye etmem ilk başlarda zor gelebilir ama sek dene bak gör nasıl farklı olacak 4 bardak kolalı kafanı biraz Çakır yapıyorsa 4 bardak sek hiç bisey yapmaz. Kola katinca beni daha çabuk çarpıyor.

Whisky Cola hiç tavsiye etmem ilk başlarda zor gelebilir ama sek dene bak gör nasıl farklı olacak 4 bardak kolalı kafanı biraz Çakır yapıyorsa 4 bardak sek hiç bisey yapmaz. Kola katinca beni daha çabuk çarpıyor.

Absinthe goturecem reis 90% derece, bizim turkiydeki arkadaslari 2-3 shot attilarmi giderler hahaahaha :asd::asd:

Absinthe goturecem reis 90% derece, bizim turkiydeki arkadaslari 2-3 shot attilarmi giderler hahaahaha :asd::asd:
burda ankara'da city gross'ta 70 cl'lik absinthe var üstünde kuru kafa resmi olan baya da pahalı 170 tl sanırım şişesi ve % 55 alkol oranı yeşil renkli sıvı içinde wormwood yani pelin otu falan var şeker eriterek içiliyormuş hiç denemedim bir arkadaş içerisinde marijuana falan var o yüzden içitikten sonra halisünasyonlar görmene neden olurmuş falan dedi ünlü ressam van gogh bundan içermiş neyse bence gerek yok bu tür hareketlere

Geçen yılbaşından önce İzmir'deyken arkadaşlarla beraber İzmir'in ünlü kırmızı şarabı dimitri kopulas içtim 1 litresi 24 tl bildiğin köpek öldüren ama tadı iyi içimi çok rahat ve güzel kafa yapıyor. Yalnız 1 litre şarabı 1 saat içerisinde mezesiz olarak boş mideye indirdikten sonraki 3 gün ne mide ağrısı çekmiştim. Midenin sınırlarını zorladık resmen. Allah'tan sonra geçti, kalıcı bir hasar vermedik. Bir daha böyle bir hareket yapmamalıyım.IMG_3802.JPG

Çayı şekersiz içenlerin şekerli içenlere verdiği tepkiyi veriyorum şu an! Viskiye buz dahi atmam. Rakıyı şalgamla, viskiyi enerji/kolayla içenden balığa limon sıkandan tez zamanda uzaklaşırım.

Masadaki içkinin, mezenin, mekanın, mekan sahibinin, mekandakilerin, garsonun, kominin önemi çok yüksek olmakla birlikte evvela içenin adamlığı önemlidir. Neyi, nerde içiyorsan aradığın kalite önce kendinde olacak. İçmesini, oturmasını, kalkmasını bileceksin. Ayda yılda bir dışarı çıkıp içki markası sayıp, alkolün verdiği yetkiyi kötüye kullanan gurmeleri masaya gömeceksin ki akıllansınlar.

Üst Alt