Meyhaneciler Buraya - Sayfa 292 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Kıbrıs’tan alkol fiyatları..

061f019dde7739981c59f241c73f6470.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bingo sivi deterjan fiyati da iyiymiş
@Tamer Tuna

Yeni Rakı adam değildir. Ayrıca Türkiye'de de Efe daha pahalı.

Rakı Fiyatları 2019, Güncel Rakı Fiyat Listesi | En Güncel Fiyatı

Burdan baktım renktaş yeni rakı 100'lük 162 TL iken Efe rakı 100'lük 142 TL klasik olanı tabi yaş üzüm rakısı değil.

Rakıdan iyi anlıyorsun sanırım hangi markayı önerirsin fiyat performans açısından. Bir 100'lük rakı alayım diyorum haftada bir gün hafta sonu 25'lik içer toplamda 1 ayda bitiririm diyorum. Bir arkadaş efe rakı içemiyorum yaramaz dedi tabi zevkler ve renkler herhalde kendim deneyip görmem lazım yani.

Burdan baktım renktaş yeni rakı 100'lük 162 TL iken Efe rakı 100'lük 142 TL klasik olanı tabi yaş üzüm rakısı değil.

Rakıdan iyi anlıyorsun sanırım hangi markayı önerirsin fiyat performans açısından. Bir 100'lük rakı alayım diyorum haftada bir gün hafta sonu 25'lik içer toplamda 1 ayda bitiririm diyorum. Bir arkadaş efe rakı içemiyorum yaramaz dedi tabi zevkler ve renkler herhalde kendim deneyip görmem lazım yani.
Tekirdağ altın serisi

Öneriler damak tadıyla alakalıdır. Misal bana göre içim anı olsun, içim sonrası ve ertesi gün bıraktığı etki açısından olsun en sağlamı "saki"dir.

Tercih sıram

Saki > Tekirdağ > Efe

Yeni Rakı'yı içmeyeli yıllar olmuştur. Bir kadeh de içsem şişeyi de devirsem ertesi gün inanılmaz bir baş ağrısı bırakıyor. Bu yüzden Yeni Rakı hariç o üç markayı önerebilirim.

Öneriler damak tadıyla alakalıdır. Misal bana göre içim anı olsun, içim sonrası ve ertesi gün bıraktığı etki açısından olsun en sağlamı "saki"dir.

Tercih sıram

Saki > Tekirdağ > Efe

Yeni Rakı'yı içmeyeli yıllar olmuştur. Bir kadeh de içsem şişeyi de devirsem ertesi gün inanılmaz bir baş ağrısı bırakıyor. Bu yüzden Yeni Rakı hariç o üç markayı önerebilirim.
Teşekkür ederim renktaş paylaşımın için saki rakı senin için baktım fiyatına Türkiye'deki en pahalı rakıymış zaten, tavsiyelerini göz önünde bulunduracağım

Teşekkür ederim renktaş paylaşımın için saki rakı senin için baktım fiyatına Türkiye'deki en pahalı rakıymış zaten, tavsiyeni göz önünde bulunduracağım

Yanlış bakmış olabilirsiniz. Sade Saki; Yeni Rakı, Tekirdağ ve Efe'ye göre daha ucuz diye biliyorum. Ama Saki'nin çeşitli serileri var. Onlar diğerlerine göre pahalı olabilir. Açıkçası fiyatlarını bilmiyorum. Evime aldığımda etikete, mekanda içtiğimde de adisyonu incelemiyorum. Bu zenginlikten kaynaklı değil tabiki. Moralimi bozmaması açısından hiçbirinin fiyatını bilmiyorum.

35'lik ballentine's içmiştim 2 saat içerisinde, dışarda evin yakınlarında arabada tek başıma, eve nasıl gidip nasıl yattığımı hatırlamıyordum ertesi gün mide bulantısı, kusma falan işin kötü tarafı bir de arabayı otoparkta nereye parkettiğimi baya aramıştım

Birdaha s... icmem viskiye. Glen talloch vardi 70cl, yarisina ictim sabah 5'e kadar uyutmadi ve suan cok halsizim.

Raki hicbirsey yapmiyor sadece raki icecem bundan sonra.

Birdaha s... icmem viskiye. Glen talloch vardi 70cl, yarisina ictim sabah 5'e kadar uyutmadi ve suan cok halsizim.

Raki hicbirsey yapmiyor sadece raki icecem bundan sonra.

Yemek kültürü ve gourmet tad damak zevki bizde iyi olduğu için rakı daha içilesi geliyor Türk külütürü için yanında ara sıcak meze ile falan ancak viski sadece çikolata ile içildiği için boş mideye daha çok ve hızlı çarpıyor

Son düzenleme:
Üst Alt