Meyhaneciler Buraya - Sayfa 294 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Hancı, bana şarap kurduma da et getir.

10126.jpg

Türkiye'nin anasonu taş değirmenden geçirilen ilk rakısı İzmir yaş üzüm rakısı tüm İzmirli ve İzmir seven renktaşlarıma gelsin.

Bir 35'lik 60 TL. hafta sonumu güzel etti ziyadesiyle. Önümüzdeki hafta sonu farklı lezzetlerle görüşmek üzere. Varsa başka içen, görelim.

Ekli dosyalar

• IMG_3840.JPG
    IMG_3840.JPG
    106.2 KB · Görüntüleme: 10
@Ahmet Sarı

Kardesim, dun jagermeister 70cl aldim. Bu ne lan dedim, cocuk ickisi falan filan. Sonra sise bitti, 2 kisiydik yemin olsun eve zor vardim.

3 plastik bardak doldurdum ictm, rakidan 5x daha hizli carpti, oyle boyle degil.

Hayatımda ilk ve tek kez geçen sene bir 35'lik jager almıştım evde tek başıma 2 saatte bitirmiştim öyle plastik bardakla falan içilmez shot bardakları 30-35 cl ile fondip içeeceksin 10 şot çıkar toplamda oturma odasından yatak odasına emekleyerek gittiğimi hatırlıyorum ertesi gün de mide bulantısı falan ama iyi içkiydi tadı öksürük şurubundan hallice Almanlar birayla beraber tüketiyormuş jager meister usta avcı kelime anlamı 50 çeşit baharat karışımı likör hazmı kolaylaştırıyormuş uygun ölçüde içilirse bir rivayete göre geyik kanı varmış içinde diyorlar şişesinin üstünde geyik kafası işareti var zaten

Hayatımda ilk ve tek kez geçen sene bir 35'lik jager almıştım evde tek başıma 2 saatte bitirmiştim öyle plastik bardakla falan içilmez shot bardakları 30-35 cl ile fondip içeeceksin 10 şot çıkar toplamda oturma odasından yatak odasına emekleyerek gittiğimi hatırlıyorum ertesi gün de mide bulantısı falan ama iyi içkiydi tadı öksürük şurubundan hallice Almanlar birayla beraber tüketiyormuş jager meister usta avcı kelime anlamı 50 çeşit baharat karışımı likör hazmı kolaylaştırıyormuş uygun ölçüde içilirse bir rivayete göre geyik kanı varmış içinde diyorlar şişesinin üstünde geyik kafası işareti var zaten

Biz, ilik ictik ilik icilmeyecek. Celik gibi olmasi lazim buz gibi, onun yaninda red bulla iciyorlar biz sek ictik kafa uctu,

Üst Alt