Meyhaneciler Buraya - Sayfa 298 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Usta bunun icimi nasıl yeni rakıdan farkı ney birde yeşil etiketlisi var
Rakıdan farkı nasıl hic denemedim afiyet olsun
Çok güzel ya Sert rakıya göre baya 50 derece alkolü.
Tadı Tekirdağ ya benziyor biraz, efe ye filan bin basar ama benim favorim her zaman Âlâ serisi.

Girit rakısına bin basar 10 şişe aldım bundan iğrenç bisey vodka gibi tadı var eve gelenin koltuğuna bir tane sokuyorum giderken.
92630504.jpeg

Çok güzel ya Sert rakıya göre baya 50 derece alkolü.
Tadı Tekirdağ ya benziyor biraz, efe ye filan bin basar ama benim favorim her zaman Âlâ serisi.

Girit rakısına bin basar 10 şişe aldım bundan iğrenç bisey vodka gibi tadı var eve gelenin koltuğuna bir tane sokuyorum giderken.
Ekli dosyayı görüntüle 39375
Misafiri boş göndermek olmaz ?? almanyanın neresinde kalıyon geleyimde 1 şişede bana düşer?

Lubnan rakisi bizim rakiya gore hem alkolu yuksektir hem de daha koyu beyazlasir. Icimi cok guzeldir. Markalarindan hatirladigim Arak Fakra ve El Massaya ictim, ikisi de guzeldi. Arak Fakra biraz daha ekonomik, Massaya biraz daha ozel gibi. Eger yolunuz Beyrut'a duserse, ozellikle mutfaklari bizim Antakya yoresi ile cok benzer oldugu icin, meyhanelerde tadini bir baska cikarirsiniz.

Lubnan rakisi bizim rakiya gore hem alkolu yuksektir hem de daha koyu beyazlasir. Icimi cok guzeldir. Markalarindan hatirladigim Arak Fakra ve El Massaya ictim, ikisi de guzeldi. Arak Fakra biraz daha ekonomik, Massaya biraz daha ozel gibi. Eger yolunuz Beyrut'a duserse, ozellikle mutfaklari bizim Antakya yoresi ile cok benzer oldugu icin, meyhanelerde tadini bir baska cikarirsiniz.
Erzin bahçelievler bizden sorulur

Erzin bahçelievler bizden sorulur

Once hicbir sey anlamadim yazdigindan ama sonra google yarim etti. Ben iki kere gittim Antakya'ya, yemekler ve kunefe inanilmazdi. Kunefe ayi bir sey yemek kategorisine koyamiyorum onu. Tabi sadece sehir merkezini ve turistik yerleri gordum. Hatta bir seferinde Halep'e de gecmistik, dolayisiyla Reyhanli'yi da gormus oldum. Tabi 10 sene kadar onceydi, savas yoktu Suriye'de.

Üst Alt