Meyhaneciler Buraya - Sayfa 311 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

5b802009887f18814aa778f58be16ce9.jpg

Biranın başına geçeceğiz

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tuborg içen biradan anlıyordur. (y)

2016 yaziydi, tr de kuzenim ile beraber 2-3 bira, birazda kuru fistik alıp parkda iki muhabbet edelim dedik. Arkadaş dünyanin parasini verdik. Ben londrada yasiyorum, alkol tr de daha pahali. Zengin içeceği diyebiliriz.

Kardes, burda hollandada biz rakiya almanyadan aliyoruz. 70cl kampanya girdimi 12 euro oluyor full masa

et
meze
meyva
yoghurt
aklina ne gelirse

en fazla 70 euro tutuyor 70cl icinde

Sirf bira icip sarhos olmak isitiyorum, bakalim kac tane kirmizi tuborg icmem lazim normalde 70cl rakiya rahatlikla 2 kisi iciyoruz ustune bira yapiyoruz.

Ama bir sefer 70cl kendim icmistim sonra ebemin .............. gormustum blackout oldum ne oldu ne bitti hatirlamadim
tadı acı ben pek içmem
ama gergin olduğum günler iyi gelir
bir şey olmaz o vakit sana

Kardes, burda hollandada biz rakiya almanyadan aliyoruz. 70cl kampanya girdimi 12 euro oluyor full masa

et
meze
meyva
yoghurt
aklina ne gelirse

en fazla 70 euro tutuyor 70cl icinde
Evet avrupada daha ucuz. Ben baya şok olmuştum tr de ki fiyatlari görüncr. Normalde de çok icki icmedigim icin fiyatlari pek bilmem.

Ama 1 biraya yaklasik 10tl gibi bisey vermistik. 2 kisi adam başı 3 bira içsen, 60tl, yaninda azbisey kuru yemis, toplam 70-80 tl.

Vallahi hocam asgari ücreti göz önünde bulundurur isek, bu resmen soygun.

Bildigim kadariyla alkol fiyatlarinin bukadar şişik olmasi devletin ekledigi ek vergi. Bence bir bira ortalama 2-3 tl olmali.

Evet avrupada daha ucuz. Ben baya şok olmuştum tr de ki fiyatlari görüncr. Normalde de çok icki icmedigim icin fiyatlari pek bilmem.

Ama 1 biraya yaklasik 10tl gibi bisey vermistik. 2 kisi adam başı 3 bira içsen, 60tl, yaninda azbisey kuru yemis, toplam 70-80 tl.

Vallahi hocam asgari ücreti göz önünde bulundurur isek, bu resmen soygun.

Bildigim kadariyla alkol fiyatlarinin bukadar şişik olmasi devletin ekledigi ek vergi. Bence bir bira ortalama 2-3 tl olmali.

2005 yilinda yeni raki 70clm fiyati 22,50 TL Mis, gerisine sen dusun. rakinin yapimi zaten en fazla ureticiye 70cl 10 tl falan maal oluyor, suan fiyati 130 tl

AKP hukumeti ulkeye dindar yapalim diye her taktige uyguluyor.

maalesef

2005 yilinda yeni raki 70clm fiyati 22,50 TL Mis, gerisine sen dusun. rakinin yapimi zaten en fazla ureticiye 70cl 10 tl falan maal oluyor, suan fiyati 130 tl

AKP hukumeti ulkeye dindar yapalim diye her taktige uyguluyor.

maalesef
70cl raki harbiden 130 tl civarında mı? İnanılır gibi değil, yuhhh yaa. Tamam aşırı alkol iyi değil, ama sen fiyati bukadar şişirerek kontrolcü içenleri cezalandıramazsın. Hocam gerçekten çok pahaliymış ya!

70cl raki harbiden 130 tl civarında mı? İnanılır gibi değil, yuhhh yaa. Tamam aşırı alkol iyi değil, ama sen fiyati bukadar şişirerek kontrolcü içenleri cezalandıramazsın. Hocam gerçekten çok pahaliymış ya!

Bizim, kasaba'da gencler parasizliktan komple sarapa yoneldiler. En ucuz icki o, vodka/raki/bira artik bizim insanimiza pahali

yaziklar olsun

Üst Alt