Meyhaneciler Buraya - Sayfa 337 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Hemen paraya çevirmemiz gereken Diagne var şimdi sattık sattık bir daha elimize bu fırsat gelmeyebilir sonra Yunus sözleşme uzatmaya yanaşmıyorsa satılabilir. İşte gelen parayla sol kanada Babel, sol iç için Banega 5-6 mil.€ bonservis, forvet için Balotelli FFP kapsamında bizi üzmez ama en az 4 mil.€ imza parası ister

Muslera
Mariano-Luyindama-Marcao-Nagatomo
Fernando
Belhanda-Banega
Feghouli-Balotelli-Babel
*Bu kadarla da sınırlı değil yapabiliyorsak Mariano&Fernando ve Nagatomo üçlüsünü de değiştirelim fiziksel durumları ve yaşları can sıkıcı çünkü

20 kilo vermem lazim, intermittent fasting uygulacam haftada 5 gun 45 dakkika cardio ve maksimum 800 kcal her gun.
Bu intermittent fasting tam olarak nasıl oluyor ben de merak sarmistim bir aralar oruç için ama başlayamadim bir türlü? 800 kalori çok az değil mi bir gün için nasıl dayanacaksin? Haftada 5 gün 45 dakika kardio rahatlıkla yapılabilir

Son olarak ketojenik diyete bir bak derim ben de bu 1 ay bunu uygulayacagim hedef 4_5 kilo vermek. Sıfır şeker sıfır ekmek sıfır makarna sıfır pirinç pilav bulgur bakliyat sıfır meyve falan hepsi yasak. İstediğin kadar et süt yoğurt yumurta peynir tavuk balık tüm sebzeler bunlar sınırsız

10 günlük bayram tatilinde iyi içtim hiç boşum yoktu 4 kilo almışım o yüzden ara verdim hızlandırılmış bootcamp 1 aylık şok diyet programına girdim 1 hafta olmadan 2 kilosunu verdim bile. Hafta sonu hafif bir şeyler içerim bir kaç bira abartmadan belki evde jager var bir kaç shot ondan. Yaz tatiline biraz daha fit girmem lazım. Tatilde aynı kiloyu koruyabilsem bile yeterli benim için. Şimdi 81 kg. boy 1.70. Hedef 75 kg.

Üst Alt