Meyhaneciler Buraya - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Cevap: Meyhaneciler Buraya...

Gül de sarab da bilene guzel gelir;

sarhos olmayan icin sarhosluk nedir?

cebi bos gonlu dolu olmayan kisi

herseyden gecmenin tadini ne bilir

Herkese iyi geceler dostlar. Kafam güzel. Sabah sınav var malum. Daha sonra kaldığımız yerden devam ederiz. Offff finaller offff:mad:

Kimya vizeme içip girmiştim,68 almıştım.Ama en yüksek not 75 olunca baya iyiydi :D

Valla ben ne zaman yazı yazsam bir şekilde sarhoş olmak gerekiyor. İster alkol ile ister güzel müzik ile. Direkt yaratıcılığın artıyor bir kere. Daha hızlı, daha doğru düşünüyorsun. Acaba şu burada nasıl durur, bu şuraya nasıl gelir demiyorsun. Tak tak yanyana patlatıyorsun kelimeleri.

Ama dediğim gibi hafif alkol en güzeli. Çalışırken 2 kutu bira tamamdır. Fazlası zarar tabi.:D

Valla ben ne zaman yazı yazsam bir şekilde sarhoş olmak gerekiyor. İster alkol ile ister güzel müzik ile. Direkt yaratıcılığın artıyor bir kere. Daha hızlı, daha doğru düşünüyorsun. Acaba şu burada nasıl durur, bu şuraya nasıl gelir demiyorsun. Tak tak yanyana patlatıyorsun kelimeleri.

Ama dediğim gibi hafif alkol en güzeli. Çalışırken 2 kutu bira tamamdır. Fazlası zarar tabi.:D

Bende sarhoş olunca hep şiir okuyor muşum arkadaşlar diyor :D,Fuzuli kesiliyorsun :D ,gerçekten her bünyede etkisi farklı!

Meyhane demişsen. Tanju Okan - Müzeyyen Senar dinlemeden olmaz. Customer Behaviour finalinden önceki gece 150km yol yapmıştık.Tanju Okan'nın tribünlerede ilham veren Koy Koy Koy parçası eşliğinde "Dünyanın merkezi bu meyhanedir..." demiştik Tıpkı rahmetli gibi.

Sonra Müzeyyen Abla ile sabahı bitirdik, geceden başlamıştık.Sınava 2 saat kala kampüsteydik.Yüz göz şişmiş, alkolün hala damarlarda cirit attığı bir sınavdı.

Üst Alt