MHK Başkanı Tehdit Etti, Hakemliği Bıraktı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Pazar günü oynanacak Afjet Afyonspor-Menemen Belediyespor maçı öncesi skandal! Karşılaşmayı yönetecek olan Abdullah Yılmaz, MHK başkanı Yusuf Namoğlu'nun kendisini tehdit etmesi üzerine hakemliği bıraktığını açıkladı.

TFF 2. Lig kırmızı grupta zirve yarışını yakından ilgilendiren karşılaşmada lider Afjet Afyonspor, Menemen Belediyespor'u konuk edecekken, maçın hakemi Abdullah Yılmaz olarak atanmıştı. 2016-2017 futbol sezonunnda play-off maçında Menemen Belediyespor-Gümüşhanespor maçını yöneten Abdullah Yılmaz'a Menemen, cephesinden büyük eleştiri gelmişti.

Menemenspor'un maçında gidecek hakemler içerisinde, Menemenspor'un tepki göstereceği tek isim Abdullah Yılmaz'dı. Yılmaz'ın Spor Toto Süper Lig hakemi olması üzerine 2. Lig'de bir maç alması şaşkınlık uyandırırken, Menemen cephesi sosyal medya hesabından Abdullah Yılmaz'a sert ifadelerde bulundu ve Yılmaz'ı istemedikleri belirttiler. Ardından Abdullah Yılmaz, MHK başkanı Yusuf Namoğlu ile konuşurken, Namoğlu, Yılmaz'a tehditler savurdu.

MHK Başkanı, Yusuf Namoğlu'nun Abdullah Yılmaz'ı tehdit etmesi üzerine Abdullah Yılmaz, hakemliği yazdığı dilekçe ile bıraktığını açıkladı.

Fanatik

DWORdcUWkAAZK1O.jpg

Bu abdullah yilmaz tam bir adidir . Bu adam gorup gorebileceginiz en pislik hakem musvettelerinden biridir

uzun zamandir maclarimiza verilmedigi icin gundemden dusmus olabilir

afedersiniz ceksin gitsin diyim siz anlayin , oyle rezil rusva biridir , hayirli olmus

2 tane ic saha macimizi katlederek handikapli maglubiyetlere yol acmis tum dengemizi bozmustur

baska basliga hem maclari hem de haber sitelerinden kupurleri koydum

Bu abdullah yilmaz tam bir adidir . Bu adam gorup gorebileceginiz en pislik hakem musvettelerinden biridir

uzun zamandir maclarimiza verilmedigi icin gundemden dusmus olabilir

afedersiniz ceksin gitsin diyim siz anlayin , oyle rezil rusva biridir , hayirli olmus

2 tane ic saha macimizi katlederek handikapli maglubiyetlere yol acmis tum dengemizi bozmustur

baska basliga hem maclari hem de haber sitelerinden kupurleri koydum

Olay hakemin kim olduğu değil ki Namoğlu'nun böyle bir şey yapması doğru mu?

Adaletle icra etmis , zorla benim gibi adami konusturacak serefsiz . Lan adi pislik , madem boyle kul hakki , Allahu teala diyorsun , volkanin elle kestigi pozisyonda nasil Gs nin hakkini yiyip de kendin inisiyatif alip af uyguluyorsun utanmaz

Allah kul hakkini affetmem demiyor mu serefsiz

HAKEME BÜYÜK TEPKİ | Sporbul.com

sonra kizaga cekilip tekrar cikabildigin ilk Gs macinda bunun intikamini alircasina yaptigin asagidaki isler ne haysiyetsiz , utanmazca konusuyor bir de

OLAY HAKEM KIZAĞA ÇEKİLİYOR! | Sporbul.com

diger takim antrenorlerinin beyanatlarini tasimaya gerek yok , bu iki utanc yeter bu hakem eskisine

Olay hakemin kim olduğu değil ki Namoğlu'nun böyle bir şey yapması doğru mu?

Soz konusu bu adamsa dogru . Belli ki sunu demis "adamlarini icine ettin gecen mac , seni yine gorevlendiriyoruz , bu sefer adam akilli mac yonet laf getirme bize" demis

ama namoglu da hatali , bu tip adamlarin hala hakemlik yapmasi tam bir maskaraliktir , ozguc turkalp
keza , daha var 1-2 tane boyle , dunku alper ulusoy da bunlardan biri

Soz konusu bu adamsa dogru . Belli ki sunu demis "adamlarini icine ettin gecen mac , seni yine gorevlendiriyoruz , bu sefer adam akilli mac yonet laf getirme bize" demis

ama namoglu da hatali , bu tip adamlarin hala hakemlik yapmasi tam bir maskaraliktir , ozguc turkalp
keza , daha var 1-2 tane boyle , dunku alper ulusoy da bunlardan biri

Hocam ben sana hakemden bağımsız MHK Başkanının davranışını soruyorum sen hala söz konusu bu adamsa doğru yapmış diyorsun.

Allah'ı kitabı karıştırmış, sorumluluğu Allah'a imiş sadece. o zaman neden hiyerarşinin bulunduğu bir örgütte görev alıyorsun. Çok saçma insan toplulukları oluştu ülkede.

Üst Alt