MHY ve Diğer Transferler Hakkında Gerçekler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MHY ve Diğer Transferler Hakkında Gerçekler

Şimdi fener aldı diye yerin dibine batırmanın anlamı yok.Karakterinin olmadığı anlaşıldı zaten.Fakat bizim ligimiz standartlarında iyi oyuncu bnce.Ama bu yabancı kuralı sürdüğü için bu tarz oyuncular hatta gençleri avrupada sürüyle var.Arayan bulur ve getirir.

Bence mevzu şöyle.

Anlaşma yapıldığında kurlar nispeten düşüktü. %20 cvarı arttı bizimkiler de bedeli düşürürüz deyip, 10 haziranı ertelemek istediler, Fenerle görüşecek haberi çıkınca da parayı seçti deyip sallamadılar.

Zaten kulüpte cash de yoktu herksten indirim istiyorduk o dönem.

Neyse Abdürrahim önem verse o iş hallolurdu sorumlu odur.

Normalde transferde işe yaradığı tek nokta da burasıdır. Kulübün parası olmadığında cebinden öder sonra kulüpten alır. Bu sefer bunu da yapmamış.

2 isme de ayni yontem uygulandi mhy ve Emre Kilinc

Biri sartlarimizi kabul etti digeri etmedi

Hicbir topcuyu zorla alamazsin fb devreye girdi diye daha fazla para vermememiz olmasi gereken. Birine zam yapsaydik digerine de yapmak zorunda kalacaktik.

Burada yonetimin bir sucunu goremiyorum

Transfer videosunda da telefonun çalmasına rağmen açılmaması göndermesi yapılmış. Belli ki Emre Kılınç telefonu açmış olsa bile kabul etmemiş.

Vedat transferi ile MHY transferi ikisi de amatörce yönetilen iki transfer başarısızlığıdır. Emre Kılınç nasıl imzaladı ona bile şaşırıyorum. Oyuncuya veya Fener'e suç bulmak işin en kolay tarafı Duygusal yönden düşünüyoruz biz. Oyuncular profesyonel bir hayatta arma,forma bunları geçin herkes parasına bakar en güzel örneği de Burak Yılmaz parasını alamadı gitti. Tamamen Yönetimsel hatalar devamında yapılan açıklamalarda işi üzerinden atıp bir şekilde bu olayı unutturmak.

Hukuken hak iddia etmemiz için yönetim gerekenleri yapmamış olabilir tamam da
Biz bundan gelecek parayı bir yana bırakalım bu adam ne kadar midesiz bir insan ki yıllardır attığı fotolarla, mesajlaşmalariyla dalga geçtiği kulüpte oynamayı seçebiliyor. Bu hiçbir şekilde profesyonellik değildir bu düpedüz ahmaklık ve paragözlülüktür.
Ve o takımın taraftarı olsun camiası olsun ne midesiz camiadır ki kendileriyle dalga geçip sonra sırf para için o kulübü seçen futbolcuyu kahraman gibi karşılıyor.
Bu olup bitenlerin hepsi ise biz Galatasaraylilarin elbette midesini bulandıran bir olaydan ibarettir. Her yanı pisliğe bulaşmış fenerbahçe camiasına,
Allah'a bir kez daha iyi ki Galatasarayliyiz diye şükretmemize sebep olan bu olay nedeniyle teşekkür ederim.mhy gibi bir midesizle tencere kapak misali birbirinizi tamamlamış oldunuz.
Pisliğinizde boğulmanız dileğiyle...

İmza..

Böyle karaktersizleri konuşup, yükselmeye bile gerek Yok..

Galatasaraylı olmamı tenzih ederek konuşuyorum..
Bir insan Galatasaray varken, Fener’e gidiyorsa net gerizekalıdır.
Haa nasıl olur? Kendisi fenerlidir ve feneri seviyordur o zaman saygı duyarım.Tuttuğı takıma gitmek istiyordur.Sevene lafımız yok..

Eee bu bilmemne çocuğu Galatasaraylıyım deyip, forma giyip üstüne bi de sinsi sinsi bu hareketleri yapıyorsa ben bunun canına tükürürüm..
Babasının vasiyetini tutmayan, tuttuğu takıma ihanet eden adamdan bir pok olmaz..
Muhtemelen hayatının hatasını yaptı. İçinde de her zaman ukte olarak kalacak. Yaptığı ilk yanlışta taraftar onu hedef tahtasına koyacak. Çok yanlış yaptı ama geri dönüşü yok tabii. Kadıköy galibiyetinin ardından o mesajları atan adam içine sinerek o formayı giyemez. Muhtemelen Arena'ya da gelemeyecek. Twitter ve Instagram'dan yazılan her söz kendisini etkiliyor, Fb transferi ortaya çıktığı andan itibaren kendisinin performansı baya düştü. Mental olarak zayıf bir karakter. Hayırsız olsun suyun karşı tarafına.

"fenerbahçe spor kulübü başkanı. mert hakan’ın ücreti konusunda doğru söyleyen kişidir. biz hatırlarsanız devre arasından hemen sonra mert hakan ile yıllık 1.750.000 euro karşılığında protokol yaptık. pandemi süreci başlayınca mert hakan’a önerdiğimiz rakamı revize ettik ve imza parası 4 milyon tl yıllık ücret 8 milyon tl önerdik. iş burada koptu aslında. fenerbahçe de yıllık 12 milyon tl maaş imza parası da 10 milyon tl önerince biz devre dışı kaldık. ali koçun galatasaray’ın teklifinden daha düşük ücrete anlaştık dediği durum bizim mert hakan’a yaptığımız ilk teklif ile alakalı. mevzu bu."

"fenerbahçe spor kulübü başkanı. mert hakan’ın ücreti konusunda doğru söyleyen kişidir. biz hatırlarsanız devre arasından hemen sonra mert hakan ile yıllık 1.750.000 euro karşılığında protokol yaptık. pandemi süreci başlayınca mert hakan’a önerdiğimiz rakamı revize ettik ve imza parası 4 milyon tl yıllık ücret 8 milyon tl önerdik. iş burada koptu aslında. fenerbahçe de yıllık 12 milyon tl maaş imza parası da 10 milyon tl önerince biz devre dışı kaldık. ali koçun galatasaray’ın teklifinden daha düşük ücrete anlaştık dediği durum bizim mert hakan’a yaptığımız ilk teklif ile alakalı. mevzu bu."

1.750.000 önerdiysek ve sonrasında vazgeçtiysek çok iyi yapmışız açıkçası.

O dönem bahsedilen para buydu doğru olabilir.

O zaman iyiki vazgeçilmiş.

Ama Mert Hakan’dan esas vazgeçilme sebebini açıklayalım Ahmet artık. (Bunu sadece sen, ben, hoca ve Mert biliyor, kamuoyu da bilmeli şu saatten sonra)

1.750.000 milyon euronun 1 milyonunu hoca istiyor yıllık, imza parasınının da %75’ini. Maç başlarının da yarısını. Hakan hepsinde yarı yarıya diyor hoca kabul etmeyince transfer suya düşüyor.

Ben yönetime kızmıyorum bu adamın alınmamasından dolayı.Pandemiden dolayı çok büyük maddi kayıp oldu ve oyuncuların maaşları bile zar zor ödendi.Elindeki futbolcunun maaşını doğru düzgün ödeyemeyip indirim isterken gidip de Merte ön protokol için belirlenen rakamı yatırmak iç karışıklık yaratabilirdi.Protokol için anlaşılan tutarı tabi ki bilmiyoruz ama yine de düşük bi ücret değildir bu dönemin şartlarına göre.

O zaman iyiki vazgeçilmiş.

Ama Mert Hakan’dan esas vazgeçilme sebebini açıklayalım Ahmet artık. (Bunu sadece sen, ben, hoca ve Mert biliyor, kamuoyu da bilmeli şu saatten sonra)

1.750.000 milyon euronun 1 milyonunu hoca istiyor yıllık, imza parasınının da %75’ini. Maç başlarının da yarısını. Hakan hepsinde yarı yarıya diyor hoca kabul etmeyince transfer suya düşüyor.
Hoca bizi mahkemeye verecek yaw :asd:

Vedat transferi ile MHY transferi ikisi de amatörce yönetilen iki transfer başarısızlığıdır. Emre Kılınç nasıl imzaladı ona bile şaşırıyorum. Oyuncuya veya Fener'e suç bulmak işin en kolay tarafı Duygusal yönden düşünüyoruz biz. Oyuncular profesyonel bir hayatta arma,forma bunları geçin herkes parasına bakar en güzel örneği de Burak Yılmaz parasını alamadı gitti. Tamamen Yönetimsel hatalar devamında yapılan açıklamalarda işi üzerinden atıp bir şekilde bu olayı unutturmak.

Dunyada futbol oynamak isteyen hicbir futbolcu GS yerine fb yi tercih etmez fenerli degilse ve ucuk maas farki yoksa.

Ustelik size söz verip gelmiyorsa hem karakter hem iq da yoktur ve bu gereksiz herif gelmeden elenmis olur ki buna her GS li sevinmeli.

Real Madrid iplermi bir futbolcu anlasma uzereyken bu dangalak Alavesi secse kimse real madrid yonetimine sallamaz , ne dangalak herifmis derler o futbolcu icin.

Bizimki de 3 asagi 5 yukari ayni durum.

Üst Alt