MHY ve Diğer Transferler Hakkında Gerçekler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MHY ve Diğer Transferler Hakkında Gerçekler

Dunyada futbol oynamak isteyen hicbir futbolcu GS yerine fb yi tercih etmez fenerli degilse ve ucuk maas farki yoksa.

Ustelik size söz verip gelmiyorsa hem karakter hem iq da yoktur ve bu gereksiz herif gelmeden elenmis olur ki buna her GS li sevinmeli.

Real Madrid iplermi bir futbolcu anlasma uzereyken bu dangalak Alavesi secse kimse real madrid yonetimine sallamaz , ne dangalak herifmis derler o futbolcu icin.

Bizimki de 3 asagi 5 yukari ayni durum.

Söz verilmiş evet söz verilen şartlar yerine getirilmiş mi ? Ben bunu futbolcunun karakteri kadar transferi yöneten yöneticiye de yazarım ne olursa olsun.

"fenerbahçe spor kulübü başkanı. mert hakan’ın ücreti konusunda doğru söyleyen kişidir. biz hatırlarsanız devre arasından hemen sonra mert hakan ile yıllık 1.750.000 euro karşılığında protokol yaptık. pandemi süreci başlayınca mert hakan’a önerdiğimiz rakamı revize ettik ve imza parası 4 milyon tl yıllık ücret 8 milyon tl önerdik. iş burada koptu aslında. fenerbahçe de yıllık 12 milyon tl maaş imza parası da 10 milyon tl önerince biz devre dışı kaldık. ali koçun galatasaray’ın teklifinden daha düşük ücrete anlaştık dediği durum bizim mert hakan’a yaptığımız ilk teklif ile alakalı. mevzu bu."
arada bu kadar fark varsa bizi tercih etmesi icin gerizekalı olması lazım.

1. Eger olay gercekten buysa, neden bu kadar kiyamet kopariliyor? Galatasaray onceden anlasilan rakamdan Euro/TL paritesi nedeniyle caymis, oyuncu da bunun uzerine baska bir kuluple anlasmis. Oyuncunun da Galatasaray'in da ciddi bir hatasi yok. Euro'nun bir sene sonra 15 TL'ye gelmeyecegini kimse idda edemez. Bu nedenle kulubun ekonomik sorunlari dusunup, bu anlasmadan vazgecmesi cok etik disi bir davranis degil. Cunku ortada ciddi bir degisen var. Ayni sekilde, MHY'in da bu degisen sartlarda Fener'e gitmesi tamamen kendi hakki. Iki taraf arasinda en sucsuzu MHY bu senaryoda.

Eger bu olay dogruysa, Mustafa Cengiz'i ve AA'i kiniyorum. Kulubu bir futbolcu ile bu kadar yuz goz yapmamalari gerekiyordu. MHY ile el sikisip, bu degisen ekonomik kosullarda seninle yaptigimiz anlasmayi su anda imzalamamiz mumkun degil, su anda onerebilecegimiz ucret bu, kabul etmiyorsan yolun acik olsun. Tesekkurler denilmeliydi.

2. Bu kadar yaygara MHY icin mi? 1.750 m Euro yillik sozlesme teklifi veren bu yonetimin ne kadar rezil bir anlasma yapmak uzere oldugunu once kabul edelim. Bu kulup hakikaten berbat yonetiliyor ve bu neredeyse her sozlesmede kendini belli ediyor. MHY? Tabii ki pozitif yonleri var ama adamin top kontrolu, paslari, en ufak baskida top kaptirmasi ciddi sikintiydi izledigim sinirli sayidaki maclarinda. Boyle bir oyuncuya yillik 1.750 m Euro oneriyorsunuz ha? Hepinize ayip. Hepinize yaziklar olsun. Beceriksizler.

aynen sana katılıyorum merte cok kızdık sövdük dogru da adama bir söz vermişiz ve sözü tutmamışız bukadar basit

mallıgın büyügünü biz yapmışız aslında oyuncu bizim yaptıgımız gevseklıge kızıpta fenere gitti bence

yönetim anlamında rezaletiz cidden

Bence anlaştığımız ücret pandemi öncesi için idare edilebilir düzeydeydi ama pandemi sonrası yönetim maliyetleri düşürmek istedi ve Mhy’ye yıllık €2m’ye yakın para vermek istemedi. Sanırım talepte bulundular ve kabul görmedi. Fb de istenilen parayı verince onlara gitti. Olay bu sanırım.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Zam yapalım demiyoruz zaten yaptığımız protokolün gereğini yerine getirseydik bunları konuşuyor olmayacaktık 10 haziranda iş bitecekti

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Protokolün gereği Ya bugünün şartlarına göre çok yüksekse? Yıllık €2m’ye yakın para verecektik sanırım. Kulüp eminim ki bu parayı düşürme talebinde bulunmuştur, o da kabul etmemiştir.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Üst Alt