Miami Heat Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Miami Heat Takip Başlığı

Cevap: # Resmi Miami Heat Başlığı

Ray Allen ----> Miami Heat

Mükemmel hamle olur hatta maçlar oynan madan yüzükleri gönderebilirler 2 sene boyunca.Ray Allen'ın gelişi

1)Lebron Jamses'in rakamlarını arttırır

2)Wade'in eski Wade gibi oynamasını kolaylaştırır

Wade

Ray Allen

Battier

Lebron

Bosh

Allen'i alacaklarına ömer'i veya en azından bir pivotu almaya calıssınlar akılları varsa. lebron her sene böyle iştahlı olmaz.

Lebron reyiz en büyük kazancının geçen seneki final serisini kaybetmek olduğunu söyledi.Bu olay bana çok şey kattı dedi.Şey demişti hatırlarsanız siz hayatınıza devam ederken ben Lebron James olarak uyanacağım.Ona alıntı yapmış.

Ray Allen gelince

1)Wade ve Lebron'a bir penetre alanı açılıcak özellikle şutu rezil durumda olan Wade i çok rahatlatıcak bu olay

2)Hiçbir takım Alan savunmasına dönmeyi cesaret edemeyecek

3)Ray Allen hala NBA'nın en elit şutörüdür gittiği her takıma güç katar

Son olarak Miami 4 kısalı sisteme devam etmeli.

Ray'in Miami'ye gideceği birkaç aydır konuşuluyordu zaten. Yancılık yapmayı hiç yakıştıramam Ray'e. Hele bi de vet min imzalarsa yazıklar olsun :(

Kadrosunu dağıtmazsa OKC'nin gelecek sene cok daha mükemmel bir takım olacağını düşünüyorum acıkcası.

Bu sene mükemmel bir tecrübe oldu onlara.

K.Durant ve Westbrook'ta final serisinden sonra takımdan kesinlikle ayrılmak istemediklerini söylediler, kendilerini baska bir takımda hayal bile edemediklerini belirttiler.

Ufak 1-2 takviyeyle daha tecrübeli OKC gelecek sene cok can yakar.

Ray yancılık için gitmiyo miamiye.Bütün ailesi miamide yaşıyor Allen'ın özellikle 1/2 senedir Annemi veevime çok özledim şeklinde açıklamaları vardı.Miami'ye giderse evine dönmek için gider.

Bilups'ta geliyor haberler çıkmaya başladı

Wade

Lebron

Bosh

Bilups

Ray Allen

Bütün reyizler bir takımda toplandı :ayatollah:

Üst Alt