Miami Heat Takip Başlığı


Cevap: # Resmi Miami Heat Başlığı@Taner Demir

Basket beni pek kesmiyordur.... ama 3-4 gündür arkadas ile 2k13 Onyioruz...baya güzel oyun... en fazla 5 Puan farki olyior cogunlukla...cok heyecanli maclar olyior.

Basket'e ilgimm daha bi artdir...en cok sevdim seyler ise "alley oop" :asd:

La. Lakers mi Miami Heats mi....Kalbim Miami Heats dedi... Wade ve LeBron James ile fena takdim arkadasa...Miami Heat'li oldum galiba...sonuc acik amam daha :Dfavorilerim, Heats, Bulls ve Celtic


:sad007:Seni doğru yola davet ediyorum aziz dostum. Gel ve Celtics kardeşliğindeki yerini al :yenieek:https://www.gscimbom.com/forum/nba-wnba/92610-_-resmi-boston-celtics-basligi.html
 
Cevap: # Resmi Miami Heat BaşlığıSon 3-4 senedir NBA'yi pek takip etmiyorum, bu sezon bittiği zaman yeni sezonda yeniden maçları izlemeye başlıyacağım. Ilk NBA maçın Heat maçıydı, o zamandan beride Miami hayranıyım. Arkadaşlarımın söylediğine göre bu sene kadromuz iddialıymış. Bu sene bizim senemiz sanırım :) Eastern Conference'ı birinci bitirmişiz zaten.
 
Cevap: # Resmi Miami Heat Başlığı10 güne tim duncan da sakatlanır sonra miami şampiyon olunca bi havalara falan girerler ..
 
Üst Alt