# Michael Bradley | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Michael Bradley

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Polak transferini bitiremeyen Aslan, listeye Michael Bradley'yi dahil etti. Cimbom, Amerika Milli Takımı'nın dinamosu için Mönchengladbach ile masaya oturacak.

Galatasaray, Anderlecht'in Jan Polak'ta indirime gitmemesi üzerine alternatif arayışlarına başladı. Orta saha transferinde listenin ilk sırasında Alman kulübü Borussia Mönchengladbach'ta oynayan Michael Bradley var. Amerika Milli Takımı formasıyla 2010 Dünya Kupası'nda boy gösteren Bradley, 2. turda uzatmalarda elendikleri Gana maçında 16 km koşmuş ve turnuvadaki performansıyla otoritelerden tam not almıştı. Oyunu iki yönüyle oynayan 23 yaşındaki başarılı ön libero için Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin harekete geçti.

ASLAN BRADLEY'DE ISRARCI

Teknik direktör Frank Rijkaard'ın da çok beğendiği bir oyuncu olan Bradley'nin kulübü Mönchengladbach ile 2012 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Alman ekibinin, Amerikalı oyuncusu için 5 milyon Euro bonservis bedeli biçtiği gelen haberler arasında. Galatasaray'ın, Bradley konusunda ısrarcı olduğu ve transferin bu hafta netlik kazanacağı kaydedildi.

kaynak : Sabah

Cevap: # Michael Bradley

Bu adam gelirse 90 puanla şampiyn oluruz dinamodur bu adam.Bir yolu bulunup alınmalıdır.

İyi adam ama oyun zekası kötü biraz.Cana ile Bradley iyi bir ikili olurlar ama önlerinde mutlaka Alex-Lincoln tarzı bi adam olmalı,elano onlar kadar yaratıcı ve zeki değil.

İyi adam ama oyun zekası kötü biraz.Cana ile Bradley iyi bir ikili olurlar ama önlerinde mutlaka Alex-Lincoln tarzı bi adam olmalı,elano onlar kadar yaratıcı ve zeki değil.

Oyun zekası kötü değil bilakis gayet yeterli hücum yönü var.Heerenvende oynarken bir sezonda 18 gol atmıştır.Gerektiğinde hücuma desteği de veriyor.Box to box denilen türün yeni temsilcisidir.

Oyun zekası kötü değil bilakis gayet yeterli hücum yönü var.Heerenvende oynarken bir sezonda 18 gol atmıştır.Gerektiğinde hücuma desteği de veriyor.Box to box denilen türün yeni temsilcisidir.
Kötü derken tabiki mustafa sarp barış gibi demiyorum,ortalama bir adam.Demek istediğim Bradley-Cana-xxx olacaksa xxx in hucum yönü çok kuvvetli olması lazım.Dünya kupasından izlediğim kadarıyla bradley genelde çakılı oynadı,son dakikalarda t.d nin talimatıyla ileri çıktı.

Kötü derken tabiki mustafa sarp barış gibi demiyorum,ortalama bir adam.Demek istediğim Bradley-Cana-xxx olacaksa xxx in hucum yönü çok kuvvetli olması lazım.Dünya kupasından izlediğim kadarıyla bradley genelde çakılı oynadı,son dakikalarda t.d nin talimatıyla ileri çıktı.

Görevi o yöndeydi Mochengaldbach'ta tam anlamı ile beyin görevi görüyor.Dempsey oynuyordu önünde Abd'de.Gana maçında 16 kilmotre koşmuştur kendisi. Bu takıma uymaz pek Lincoln tarzı adamlar.Arda yeter önlerinde.

Yok bende Bradley'i çok beğendim.Adam oynadığı bütün maçlarda en çok koşan futbolcu oldu.Ben hep ona oynadım Kahinlig'de hep tuttu.

Finishing'i fena değil.

Pasları ortanın üstü

Mücadele gücü yüksek

Sürati bir orta sahaya göre iyi

Fiziki açıdan güçlü

Defansif yönü kuvvetli

Daha ne olsun.Gelirse çok faydalı olur.Ama Hollanda ligi istatistiği yalan olur.Bizde 3 gol 5-6 asistle falan oynar.Ama defansı bir level daha yukarı çıkartır.Yine de bunların önünde o zaman Arda oynar ve kanada bir çok üst düzey transfer gerekir.

Yok bende Bradley'i çok beğendim.Adam oynadığı bütün maçlarda en çok koşan futbolcu oldu.Ben hep ona oynadım Kahinlig'de hep tuttu.

Finishing'i fena değil.

Pasları ortanın üstü

Mücadele gücü yüksek

Sürati bir orta sahaya göre iyi

Fiziki açıdan güçlü

Defansif yönü kuvvetli

Daha ne olsun.Gelirse çok faydalı olur.Ama Hollanda ligi istatistiği yalan olur.Bizde 3 gol 5-6 asistle falan oynar.Ama defansı bir level daha yukarı çıkartır.Yine de bunların önünde o zaman Arda oynar ve kanada bir çok üst düzey transfer gerekir.

Bradley'den ben zaten beklemem 10 gol falan.Ama Cana-Bradley ikilisi ile tam anlamı ile devrimi yakalarız.Gol yemeyiz resmen.Önlerinde Arda olursa taşır takımı.Omurgası olan takımlar her türlü kazanır.

Önlerindeki Arda da klasik bir on numara gibi oynamayacağından defansif olarak rahat ederiz. Arda top kapan, geriye gelip mücadele eden bir oyuncu.

Dünya Kupasın'da Dk 30'da oyundan çıkan arkadaş bu değilmi ? yoksa 30. dk ' da oyuna giren arkadaş mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt