michael jordan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

michael jordan

Tarzı ve tavırları hanım evlatlarına ters gelse de , başarıya giden yolda yapması gerekeni yapmış gelmiş geçmiş en büyük spor figürü.

Gücü anca kerr gibi 1.50liklere ve çaylaklara yeten bir sahis. Rodman cani isteyince oynayip cani istemeyince oynamazken ve playofflarin ortasında amerikan güreşi yapmaya gidince ağzını bile acamamıştır. Ağzını açsa rodmandan eşşek sudan gelinceye kadar dayak yiyeceğini biliyor çünkü. Hiyaragasi.

Pippen nasil adamdir? O Last Dance de resmen en yamuk herif oydu.

Menajeri uzun sözlesmeyi imzalama diyorve genede imzaliyor. Sonra ben niye bu kadar az para aliyorum diye zirliyor ve GM'e ve takim sahibina laf atiyor ve bilerek sezon basinda ameliyat oluyor.

Phil Jackson Kukoca son atisi veriyordur, bebek gibi ben oynamiyorum deyip yedekte bekliyor son playlerinde. Sonrada birde kamera önünde ayni seyi gene yapardim diyor.

Hangi yüzle birde cikip, bu dokumentasyon beni kötü gösteriyor diyor anlamadim. Onu birilerimi zorladi o hareketleri yapmaya ve cevapi vermeye?

Üst Alt