# Michael Owen - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Michael Owen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Michael Owen

Owen tam bizlik bence, 4-3-3 e uymuyor diyenler; Baros'u 3 lünün sağında değerlendiririz merak etmeyin.

Ayrıca bugün Owen gibi bir adam gelse, ona bile burun kıvırıyorsunuz pes doğrusu.

Ya renktaş burun kıvırmak gibi bir şey değil de, para olsa al, bişy demicem almasına alınır, çokta gerek yok bence Owen'a.Kalitesine bir şey diyemem.

Forvet arammıyoruz ki bence golcü kanat oyuncusu kırması bi oyuncu arıyoruz...Medyada dönen isimlerde bunun üzerine hep ama belli olmaz.Owen ingileterenin en zengin futbolcularının başında geliyor bizim aradığımız kan değil.

Her takıma mutlaka kıvrak, kısa boylu bir forvet şart.Bizimde serkan çalık sakat ise owen müthiş olur.

Owen endüstriyel futbol olarak müthiş bir transfer olur fakat taktik ve teknik olarak son zamanlar yaşadığı form düşüklüğü ve geçirdiği ağır sakatlıklar nedeniyle ne derece yayarı olur onu söyleyebilmek için 6. hissimizin cok kuvvetli olması gerekiyor.. :) Zar atmış oluruz yani ya düşeş ya da hep yek :)

Sözde sezon açılışına transferler yetiştirilecekti. Bu gidişle UEFA'da oynayacağımız ilk maçada yetiştirilmesi zor.

Rijkaard kamp dönemine kadar kesin bitirin yoksa dünyaca ünlü bir futbolcuda gelsi çok yıldızda olsa almayın istemem diyo çokta doğru bir tutum ve anlayış bu sefer Galatasaray yönetimi daha sıkı çalışıp son günlere transfer bırakmıcaktır

Gorkem, ben oyle aciklama yaptigina inanmiyorum. Yok yani surasinda 8 gun kalmis renktasim, bu surecte butun transferleri yapmak hayal otesi bence. Bence maximum 1 transfer aciklanir ...

Belkide hazır transferler sadece son pürüzler gideriliyordur belli de olmaz en azından uefa maçlarının 2.maçında oynasın yeni transferler (emin konuştum galiba ilk maçı geçeriz diye düşünüyorum:D)

Isten gelir gelmez bir heyecanla bilgisayari aciyorum transfer yapmismiyiz diye ama bekledigimi göremedim daha :confused:

En büyük istegim Ruud van Nistelrooy Galatasarayda haberini resmi sitede görmek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt