Michael Skibbe Resmen Eskişehirspor'da


Teknik Direktörümüz Michael Skibbe

17072011michaelskibbe.jpg


Başkanımız Halil Ünal ve Başkan Vekilimiz Mesut Hoşcan'ın yaptığı görüşmeler sonucunda Michael Skibbe, takımımızın yeni Teknik Direktörü olmuştur.

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkanımız Halil Ünal "Görüşmelerimiz neticesinde, Eskişehirspor olarak hedeflerimiz ve prensiplerimiz ile Michael Skibbe'nin fikirlerinin tam olarak örtüştüğünü, ekonomik konularda da tam bir anlaşma zemininde olduğumuzu gördük. Kendisi başta altyapı olmak üzere, Lig ve Kupa hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere 3 yıllığına Eskişehirspor Teknik Direktörü olmuştur. 1-2 gün içerisinde resmi imzayı atarak Belçika kampına katılacak. Kendisinin 1 yabancı ve 1 yerli yardımcısı da teknik ekipte yer alacak " dedi.Michael Skibbe 1965 Almanya doğumlu olup, futbolcu olarak Wattenscheid 09 ve Schalke 04 takımlarında futbol oynamış, teknik direktörlük kariyerine 1988 yılında Schalke04 genç takımında başlamıştır. Daha sonra Borussia Dortmund, Almanya Milli Takımı (yardımcı teknik direktörlüğü), Bayer Leverkusen, Galatasaray ve Eintracht Frankfurt takımlarında Teknik Direktör olarak görev almıştır.

Özellikle Borussia Dortmund ve Bayer Leverkusen'deki başarılı performansı ile dikkati çeken Skibbe, 1998 yılında Borussia Dortmund 'un başına 32 yaşında geçerek, Bundesliga'nın en genç teknik direktörü olma ünvanını almıştır.

Eşi Türk olan Skibbe'ye, Eskişehirspor'a hoşgeldin der, bir çok başarımızda yer almasını dileriz.Eskişehirspor Kulübü Resmi İnternet Sitesi
 
Cevap: Skibbe Es Es'in Hocası OluyorSkibbe düzgün adamdır, gitmez. Umarım gitmez yani, çok severdim soğurum bir an da. Ama Es-Es'e iyi top oynatır.
 
Cevap: Skibbe Es Es'in Hocası OluyorSkibbe'yi çok severim, tuttuğu takımı destekler maçlarını da takip ederim.

Onun için umarım Es Es'e yolu düşmez.
 
Cevap: Skibbe Es Es'in Hocası Oluyorfanatik te amma sallıyor es es in düşeceği kalacağı belli değil niye gelsin skibbe
 
Cevap: Skibbe Es Es'in Hocası OluyorSempati duyacağım 2. Türk takımı Es Es olabilir böylece. Olacağını sanmıyorum ama gelirse çoook sürpriz galibiyetler çıkartır sene içersinde Es Es.
 
Cevap: Skibbe Es Es'in Hocası Oluyorbir eskişehirli olarak çok sevinirim inşallah gelir.eses in düşme ihtimali yok
 
Cevap: Skibbe Es Es'in Hocası OluyorEskisehirspor düsmez zaten. Sikeyi teknik ekip yapti, yöneticiler degil. Skibbe iyi tercih olur aslinda. Iyi futbol oynatir. Ne kadar basarili olur bilemem. Daum daha iyi bi tercih olurdu aslinda ama Daum oraya gitmez. Ersun Yanal da iyi tercih olur
 
Eskişehirspor, Michael Skibbe ile prensip anlaşmasına vardı!Eskişehirspor, Michael Skibbe ile prensip anlaşmasına vardı!Ntvspor
 
Üst Alt