Michel Platini, Başbakan'la Görüşecek | Toplantı Başladı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Michel Platini, Başbakan'la GörüşecekBasbakan cok sessiz kaldi bu sürecte , yolsuzlukla savasan kisiye yakistiramadim. sikeden önce koyu tayyipciydim ama artik zerre umrumda degil.ps : politika yapmiyorum isim olmaz bu forumda politika , gercekleri söylüyorum
 
Cevap: Michel Platini, Başbakan'la GörüşecekYunanistandakine benzer bir süreç yaşıyoruz,platini tehdit edecek,başbakan da düşürün talimatını verecek artık.Başka çıkar yolu yok.
 
Cevap: Michel Platini, Başbakan'la Görüşeceksurecin annormal uzamasi ardindan bu görüsme kacinilmaz oldu.

sonucta derhal bu olay cozulmezse Turk Futbolu tamami ile 8-10 yil boyunca maclardan men edilir diye bir laf olur ve insallah isler derhal cozulur.
 
Cevap: Michel Platini, Başbakan'la GörüşecekCoşmayın beyler,milli takım diyoruz.Bizde Milli takım diyoruz ama biz diyoruz işte bitek.Nasıl 8 9 aydır millet uyutuldu Milli takımında Kulüplerinde men edilmesini bir şekilde uyutularak takip ederiz.

Bakın derbi heycanı derbi atmosferi muhabbeti derken adamlar bir gecede talimatnameyi değiştirmiş.Uefa bizi men etse nolur önemli olan fener bjk gibi kulüplere bişey olmasın oylar gitmesin.Uefa istemezse Asya da oynatır padişahımız olur biter.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt