Microsoft Yeni Nesil Xbox Konsolunu Tanıttı: Karşınızda Xbox Series X! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Microsoft Yeni Nesil Xbox Konsolunu Tanıttı: Karşınızda Xbox Series X!

assasins creed valhalla disinda ellerinde bir cacik yok yine, o da third party oyunu zaten.
rezalet bir sunum oluyor su ana kadar.
Adamların elinde Windows var dahasına gerek yok zaten şu an. Xbox & Windows olarak bakıyor artık Microsoft. Her bilgisayarı bir oyun konsoluna çevirmek amaçları. Aldıkları onlarca kaliteli oyun stüdyosu ortada. Aslında o her bir third party oyunu kendi markalarına katmak istiyor. Zaten ortalama ve üzeri bir bilgisayara sahipseniz çıkacak Microsoft özel oyunlarını bilgisayarınızda da oynayabiliyorsunuz. Şahsen uzun bir süre Xbox alacağımı sanmıyorum zaten tüm oyunları bilgisayara da geliyor. Ama özel oyunlar için öyle ya da böyle yıllardır PS alıyorum. Xbox da bunu hedeflemiyor artık. Türkiye için ilk tercih her zaman olduğu gibi PS olacaktır.

Bu arada Microsoft özel oyunlarını Temmuz ayında tanıtacaklarını söylemişlerdi. Bu sunumda görmeyeceğiz yeni oyunlarını.

forza acik ara en baba yaris oyunu, yillardir yanina bile yaklasabilen olmadi ama sirf bir oyun icin konsol alinir mi bilmiyorum. sonucta tas catlasa 100 saat sonra bitecek. sonra da konsola elimiz gitmez bir daha. ayni sorunu ben nintendo switchde yasadim zeldayi bitirince. aylardir baska bir oyun gelmedi ilgimi ceken.

Üst Alt