Microsoft Yeni Nesil Xbox Konsolunu Tanıttı: Karşınızda Xbox Series X! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Microsoft Yeni Nesil Xbox Konsolunu Tanıttı: Karşınızda Xbox Series X!

Xbox artık konsol olarak Xbox one, Ps4 ve öncesi dönemden kalan tarzda bir yapı izlemeyecek.

Gamepass'e aşırı önem veriliyor ve konsolların nesil atlamasının ötesinde bir iphone gibi dönem dönem değişen isteyenin istediği zamanda değiştireceği bir ürün haline getirmeye çalışıyorlar.

Gamepass Ultimate dahilinde cloud streaming özelliği de eklendi Xbox'a geçtiğimiz hafta. Yani ileride Türkiye'ye bu servis geldiğinde oyunları doğrudan bulut üzerinden rahatlıkla cep telefonu veya düz bir televizyondan oynamak mümkün olacak.

Bence güzel bir sunumdu, şahsen tek hayal kırıklığım gereksiz yere fazla open world olduğunu düşündüğüm Halo oldu.

Acces satın aldım fifa için.Şimdi ultimate pass mi almalıyım anlamadım

Ultimate pass içinde online oynamaya imkan veren Xbox Live Gold ve Gampass var. Ayrıca Ultimate ile pc den de Gamepass'i kullanabiliyorsunuz.

Sizin aldığınzı Origin Acesss Fifa'yı yapan Electronic Arts'a ait bir hizmet ve EA'in kendi oyunları var çoğunlukla. Gamepass'de ise farklı bir oyun kütüphanesi var.

Ultimate pass içinde online oynamaya imkan veren Xbox Live Gold ve Gampass var. Ayrıca Ultimate ile pc den de Gamepass'i kullanabiliyorsunuz.

Sizin aldığınzı Origin Acesss Fifa'yı yapan Electronic Arts'a ait bir hizmet ve EA'in kendi oyunları var çoğunlukla. Gamepass'de ise farklı bir oyun kütüphanesi var.
Oyunu nasıl kapatıyoruz.Orta tuşa basıp menüye gelip cihazı kapatıyorum.Sonra her pesi açtığımda kaydedilmiş veri hatası veriyor

Hiç pes oynamadım ama normalde bu kapatma konusunda sorun olmaması lazım. Yükleme ekranları olmadığı herhangi bir rahatlıkla kapatabilmeniz gerekiyor. Yoksa ana menüde oyunun üzerine gelip start tuşuna basarak yapabilirsiniz ama dediğim gibi böyle bir ihtiyacınız olmamalı.

Hiç pes oynamadım ama normalde bu kapatma konusunda sorun olmaması lazım. Yükleme ekranları olmadığı herhangi bir rahatlıkla kapatabilmeniz gerekiyor. Yoksa ana menüde oyunun üzerine gelip start tuşuna basarak yapabilirsiniz ama dediğim gibi böyle bir ihtiyacınız olmamalı.
Cihazı her kapatım açtığımda oyun farketmeksizin bu hatayı veriyor

499 euro
Cikis tarihi de 10 kasim olarak aciklandi

Onun yaninda bir de sony gibi bir tane dijital versiyonlu xbox tanitildi
Bildigin türkiye pazari icin tasarlanmis gibi sanki
Fiyati cok uygun 299 euro
Bunun da cikis tarihi ayni

EhYFseBWsAEUyxZ.jpeg.jpg

Turkiyede yasiyor olsaydim buna yönelirdim herhalde

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

499 euro
Cikis tarihi de 10 kasim olarak aciklandi

Onun yaninda bir de sony gibi bir tane dijital versiyonlu xbox tanitildi
Bildigin türkiye pazari icin tasarlanmis gibi sanki
Fiyati cok uygun 299 euro
Bunun da cikis tarihi ayni

Ekli dosyayı görüntüle 93068

Turkiyede yasiyor olsaydim buna yönelirdim herhalde

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk
Ucuz kullanılmış Disk oyunlara elveda

Uzun vadede daha pahalı

Transfer Istihbarat Şefi

Ülkemize gelir mi gelmez mi henüz belli değil ama güzel bir abonelik işine girişiyorlar gibi görünüyor;

Aylık abonelik ile hem GamePass hem de konsol sahibi olabileceğiz ve abonelik seviyesini yükseltme imkanı da sunuyorlar. Bakalım uygulamada nasıl işleyecek sistem

Üst Alt