# Miguel Layun | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Miguel Layun

2014 dünya kupasında çok beğenmiştim bu elemanı..sağda aguilar solda layun vardı.. tam bizim lige göre bir bekti
..son durumunu biliyorum desem yalan olur

2014 dünya kupasında çok beğenmiştim bu elemanı..sağda aguilar solda layun vardı.. tam bizim lige göre bir bekti
..son durumunu biliyorum desem yalan olur

Konfederasyon Kupasında oynuyor. Bugün maçları var. Çok beğenilen Caner'in 1 seviye üstü bence. Duran topları çok iyi kullanıyor,kanatta oynayabilir. 3-5-2 oyuncusu aslen.

Şahane olur aslında. Sağ ve sol bekte oynayabiliyor, sağ ayaklı bildiğim kadarıyla. Yeteri kadar da tecrübesi var. Bu sene çok fazla oynama şansı da bulmadı. Portolu birinin dediğine göre sürekli oynadığında form tutuyormuş ama rotasyona girdiğinde verimi düşüyormuş, o yüzden bu sezon bi önceki sezona göre daha etkisizmiş.

Çok yüksek bi fiyatı olacağını da sanmam, keşke alsak.

SolBek için düşünülmesi gereken isimlerden biri. Gibbs ve Asamoah daha üst seviye oyuncular ama Layun bu ligde tam aranılan solbek. Stil olarak biraz Caner gibi denebilir. Ortaları,Şutları baya etkili, 3-5-2'nin sol kenarı olarak da oynar. Önde oynayan bir takımda inanılmaz etkili olur.

Defansif olarak eksikleri var ama Gomis'e tek başına 4-5 gol attırır. Öyle iyi ortaları var. Frikik,Kornerlerde sol ayaklı olarak müthiş kesmeler yapar.

SolBek için düşünülmesi gereken isimlerden biri. Gibbs ve Asamoah daha üst seviye oyuncular ama Layun bu ligde tam aranılan solbek. Stil olarak biraz Caner gibi denebilir. Ortaları,Şutları baya etkili, 3-5-2'nin sol kenarı olarak da oynar. Önde oynayan bir takımda inanılmaz etkili olur.

Defansif olarak eksikleri var ama Gomis'e tek başına 4-5 gol attırır. Öyle iyi ortaları var. Frikik,Kornerlerde sol ayaklı olarak müthiş kesmeler yapar.
Frikik ve kornerleri sağ ayağıyla kullanmıyor mu?

Bir ihtimal daha var O DA MİGUEL LAYUN mu dersin?Miguel Layun ya sabe donde podria jugar la proxima temporada | 90min

şu 1 saat önce çıkan habere bakarsak oyuncu 2018 dünya kupası için porto dan ayrılıp ülkesine dönmeyi düşünüyormuş. porto da tellesin yedeği durumunda ve portekizde transfer dönemi açık hala yerini dolduracaklardır şu an bütün oklar layunu gösteriyor alınabilecek en iyi adam..

YouTube

YouTube

eved layun videmozun sesini kısıp fonda alttaki parçamızı çalıyoruz..

Sag ayakli sol bek

ugh

1176612_aff935541ce08bed8f79c1a5e6e257aa.jpg

Üst Alt