Miguel Lopes Fatih Terim'den Özür Diledi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hbrtrğ.PNG

Galatasaray, Akhisarspor'u 2-1 mağlup ederek şampiyonluk yolunda dev bir adım attı. Nefesleri kesen mücadelenin son anlarında yaşanan pozisyon ise geceye damga vurdu. Miguel Lopes ile Fatih Terim arasında kısa süreli bir gerginlik yaşanırken Portekizli futbolcu maç sonunda özür diledi.
Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında Teleset Mobilya Akhisarspor'u 2-1 mağlup etti ve puanını 69'a yükselterek liderliğini sürdürdü. Sarı-kırmızılılar, kritik deplasmanda 3 puanı Garry Rodrigues'in golleriyle alırken mücadelede ilginç bir an da yaşandı.

Maçın 85. dakikasında Akhisarspor hücuma kalkarken Portekizli sağ bek Miguel Lopes topu çizgi üzerinde kontrol edemedi. Fatih Terim kararı alkışlarken, hakemin taç kararını tecrübeli hocanın etkisinde kalıp aldığını düşünen Portekizli oyuncu tepki gösterdi. Terim, parmağıyla kendisini işaret eden Lopes’e çıkışırken, ortalık karıştı! Hakem Ali Palabıyık, bu pozisyon sonrasında başarılı savunmacıya sarı kart gösterdi. Akhisarlı oyuncu, yaşanan tartışmayla ilgili “Aramızda pek hoş olmayan bir konuşma geçti. Ama sahada olan sahada kalır. Bu yüzden bir şey söyleyemem. Sahadaki mücadele ve oyuna bakarsak maçın hakkı beraberlikti” diye konuştu.
Hbr2.PNG
MAÇ SONUNDA ÖZÜR DİLEDİ

Miguel Lopes, maç sonrasında Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Fatih Terim'den özür diledi. Lopes, "Tebrikler takım. Yenilgiye rağmen aslanlar, savaşçılar gibi mücadele ettik. Şimdi başımızı kaldırmamız lazım. Takım olarak hedefimize ulaşmamız lazım. Fatih Terim'e olan hareketimden dolayı da özür dilerim. Bunlar maç esnasında olabilecek hareketler fakat sağlıklı düşündüğümüz zaman yanlış olduğunu anlıyor insan" ifadelerini kullandı.

Habertürk

Iyi futbolcu ama yaptigi terbiyesizlik

Ayrica hocamiza yaptigi yanlistan sonra yedek kulubesinin tamaminin olaya müdahale etmek istemesi takimda birlik ve beraberligin iyi durumda oldugunun göstergesi

Durduk yere neden orada Terim'e sardı anlayan var mı ?

Soylemedigini ben soyleyim . Yukarida yazildigi gibi yardimciya "gormeden kulube el kaldirinca lehlerine karar veriyorsun" gibi isaret yapti , sonra buna tepki gosterilince tahrik edici bir "susun beyler oturun veya konusun konusun" mealinde el hareketi yapti

Terim de yuru oyununa bak derken cok yakindim net sekilde gordum "fuck off" dedi . Bunu duyunca kulube ve terim ayaklandi , hakem sari kart gosterdi , sonra kulube 4 uncu hakeme yuklendi adam kufur ediyor sari veriyorsun diye

Olay budur

Üst Alt