# Miguel Veloso | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Miguel Veloso

70090.jpg

Kadromuzda yaziyla SIFIR ön libero varken ilk transferi bu bölgeye yapmak daha dogru olur. Sezon sonunda sözlesmesi bitecek olan kaliteli tek bir ön libero var.. Miguel Veloso!

2+1'lik sözlesme imzalanmali ve orta sahaya monte edilmeli. Maddi kaynaklarimiz sinirli olabilir ama transfer yapmamaya engel olamaz.

2-3 yil once istiyordum ozamanlarda pahali degildi, suanda nasil oynuyor bilmiyorum ama bitik degilse devre arasi yoklamak lazim..

Son düzenleme:
___________Muslera____________
Wiel___Chedjou__Denayer___Clichy
________Veloso__Banega________
___Carrillo__Sneijder__Feghouli___
___________Remy______________
kadr-ül muazz anchak beleş topçulardan hiçbirisi gelmeyecek tabikide.

onu unutmuştum bak hayatta mı o hala :D bir de groszkreutz mu ne vardı

Hamzanın komisyon çöpü Jem,bu kadar orta saha eksikliği varken 1 dk bile oynamıyor taraftar bunu alınacağı gün öngördü Hanzo ise kazığı yedikten sonra anladı bu JPK çöpünden bir halt olmayacağını,Hamzanın defolduğu gün Gs tekrar şahlanacak.

Hamzanın komisyon çöpü Jem,bu kadar orta saha eksikliği varken 1 dk bile oynamıyor taraftar bunu alınacağı gün öngördü Hanzo ise kazığı yedikten sonra anladı bu JPK çöpünden bir halt olmayacağını,Hamzanın defolduğu gün Gs tekrar şahlanacak.

Hamza beyin istifa etmesi için kırmızı kar yağması lazım gitmem dedi ya

Tabikide her free topçuda olduğu gibi bunuda alamayacağız gideceği yeni takım resmen açıklayana veya sözleşme uzatana kadar ön liberoya yazmaya devam transfer dönemi bitince Hamit,Jem,Bilalden birini tercih edeceğiz ne de olsa.

Aşık olan maşukunu atar mı
Gül yerine kara çalı biter mi
Aslan yatağında tilki yatar mı
Gözle on ikiden vur da sonra git

Üst Alt