mike tyson - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1995'te efsane boksör Mike Tyson'ın ringde olduğu bir boks maçında tribündeki bir seyirci görüntüsüyle olay olmuştu. O yıllarda elinde kameralı telefona benzeyen bir cisim tutan seyirci için Tyson yıllar sonra yorum yaptı.

AA13com8.img

BU BENİ FENA KORKUTTU"
Katıldığı programda Mike Tyson'a "Dövüşlerinden birinde kalabalığın içindeki seyircide kameralı telefon vardı" denildi. Bunun üzerine Tyson masanın üzerindeki akıllı telefonları göstererek, "Bu telefonlardan değil mi? Bu olayı gördüm. Biri bana gösterdi ve bu beni fena korkuttu." dedi.

Tyson ayrıca, "Bu olay 1995'te oldu. İşte telefon orada. Bu çılgınca değil mi? Şuna bak ne kadar büyük. Akıllı telefona benziyor. Resmen çılgınca." ifadelerini kullandı.

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

1995'te efsane boksör Mike Tyson'ın ringde olduğu bir boks maçında tribündeki bir seyirci görüntüsüyle olay olmuştu. O yıllarda elinde kameralı telefona benzeyen bir cisim tutan seyirci için Tyson yıllar sonra yorum yaptı.

AA13com8.img

BU BENİ FENA KORKUTTU"
Katıldığı programda Mike Tyson'a "Dövüşlerinden birinde kalabalığın içindeki seyircide kameralı telefon vardı" denildi. Bunun üzerine Tyson masanın üzerindeki akıllı telefonları göstererek, "Bu telefonlardan değil mi? Bu olayı gördüm. Biri bana gösterdi ve bu beni fena korkuttu." dedi.

Tyson ayrıca, "Bu olay 1995'te oldu. İşte telefon orada. Bu çılgınca değil mi? Şuna bak ne kadar büyük. Akıllı telefona benziyor. Resmen çılgınca." ifadelerini kullandı.

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
zaman yolcusu mu acaba korkunc bir sey

Murat durmaz gereksiz bir şekilde maç tutturuyor.
Ve tabi ki yiğit her taşın altından çıkıyor

Serhan’da normal değil ama onunki uzaylıkla alakalı değil 👌🏼🙈🙊
@Murat Durmaz’ı iyi yakalamışsın normal olamaz bu kadar tutturması 👍
Ben @Semih Nalbant da olabilir diyorum ama tersten zaman yolcusu, şu an ortaçağda gibi bize ulaşmaya çalışıyor

@Murat Durmaz’ı iyi yakalamışsın normal olamaz bu kadar tutturması 👍
Ben @Semih Nalbant da olabilir diyorum ama tersten zaman yolcusu, şu an ortaçağda gibi bize ulaşmaya çalışıyor
Semih’in karı zaafı olduğunu gözlemledim. Bir uzaylı karı gibi nesnelere aldanacağını sanmam.

Haa bu denklemde idmana karı getirdiği iddia edilen ersun yanalında uzaylı olmadığını test etmiş olduk

1943'te İzlanda'nın başkenti Reykjavik'te çekilen siyah beyaz fotoğrafta, İkinci Dünya Savaşı dönemindeki bir grup insanın kaldırımda yürüdüğü görülüyor. Fakat fotoğraftaki bir ayrıntı komplo teorisyenlerinin dikkatini çekti.

Fotoğrafın arka planındaki bir adamın elini yüzüne yaklaştırdığı ve kameraya baktığı görülüyor. Zaman yolculuğuna inanan komplo teorisyenleri, adamın kulağında cep telefonuyla konuştuğunu öne sürüyor. Oysa ki bu fotoğraf çekildikten tam 30 yıl sonra, yani 1973’te ilk cep telefonu piyasaya sürüldü

AA13hzKO.img

Fotoğrafın sahibi Kristján Hoffman, bu kareyi bir Facebook hesabından paylaştı. İkinci Dünya Savaşı'nın en aktif zamanlarında çekilen fotoğraf, İzlanda'nın başkentinin Müttefik birlikleri tarafından ele geçirildiğini gösteriyor.

Kristján paylaşımın altına şunları yazdı:

Gördüğünüz gibi Amerikan ordusu İzlanda'yı ele geçiriyor. Bu güzel resimde dikkat çeken şey, pencerenin önünde, resmin ortasındaki köşede bir adamın eğilmiş ve cep telefonuyla konuşması.

AA13hjwN.img

70 yıllık fotoğraf, internette viral haline geldi ve zaman yolculuğu hakkında tartışmalara yol açtı. Kimileri adamın sadece kulağını kaşıdığını söylerken, kimileri pipo tuttuğunu, kimileriyse saatinin çalışıp çalışmadığını kontrol ettiğini öne sürdü. Hatta son teori, adamın bir saatçi dükkanının yanında durduğu için biraz daha destekleniyor.

Kristján, "Ne diyeceğimi bilmiyorum, sadece telefonda konuştuğunu düşünmüyorum. Afallamış, tek başına duruyor ve diğerlerinden farklı bir başlık ve atkı takıyor. Bugün bizim gibi davranıyor” dedi.

Üst Alt