Milan Baroš Bu Ligin En İyi Forvetidir


Tartışmaya kapalı.[Elmander de dahil]Şu an skor anlamında biraz pasif kalsa da , Elmander reyizin etkinliği Baros ile oynadıktan sonra artmıştır.Elbet gün gelecektir ki , Baros golleri 2şer 2şer yazmaya devam edecektir , o zaman da burada Baros'a sallayanlar moraracaktır :yenieek:Zaten FT de Baros'tan çok memnundur ve kendisini oynatmaktadır.188915_1782417113195_1022469842_3647093_7616768_n.jpg
 
Cevap: Milan Baros Bu Ligin En İyi ForvetidirMorarmaya hazırım morarmayacagima da eminim çünkü ara transferde gider bu adam...1,5 yıldır bekliyoruz la yeter
 
Cevap: Milan Baros Bu Ligin En İyi Forvetidirdoğru düzgün şut çekemiyor adam nereye atacak 2'şer 2'şer gol.Mücadele olarak iyi olabilir ancak gol vuruşu konusunda son derece başarısız artık burası bir gerçek.
 
Cevap: Milan Baros Bu Ligin En İyi ForvetidirKötü günümüz de yoktan varettigi gollerle biraz da olsun yüzümüz de tebessüm olusturan adam.Barosu savunacam diye Elmandere dil uzatan şikeci olsun.
 
Cevap: Milan Baros Bu Ligin En İyi ForvetidirElmander şuan daha iyi.Ama Baros daha iyi adamdı 2 sene önce falan.Emre yüzünden hep.
 
Cevap: Milan Baros Bu Ligin En İyi ForvetidirBarosu kaleci ile karsi karsiya birakacak ara pas lazim. Lincoln ile iyi anlasiyorlardi. Selcuk ile de iyi anlasmaya basladilar mi cok iyi olur.
 
Cevap: Milan Baros Bu Ligin En İyi Forvetidirbende 2 senedir morarmayı bekliyorum .elde santfor varda terim mi oynatmıyor ?:%ayrıca ben weboyu{teknik,oyun görüşü,son vuruşu,hızı]tercih ederim elmanderi dahil etmiyorum bile .
 
Cevap: Milan Baros Bu Ligin En İyi ForvetidirElmander ve Baros farklı tipte forvet oyuncuları olmakla beraber, birbirlerini müthiş tamamlamaktadırlar. Amacım Baros ile Viking reyizi karşılaştırmak değildir . Baros skor üretme anlamında tutuk bir dönemden geçmekte ve ritim bulacaktır. Şu an ölü hali ile Johan reyize inanılmaz yardım etmektedir .
 
Cevap: Milan Baros Bu Ligin En İyi ForvetidirKuvvetli olsa ve devamlı hakemle oynamasa evet ama şu haliyle antepin 18 yaşındaki forveti bile daha iyi bence.
 
Cevap: Milan Baros Bu Ligin En İyi Forvetidirbaros biev venu, semih, almeida dan iyi görebilirsin, bende görüyorum ama elmander, buraktan iyi kesinlikle degil.baros eski baros degil artik, emre belezoglu bitirdi barosu.baros 2 metre top süremeyen, sut cekmek nedir bilmeyen, gücsüz biri 2 yildir.barosun kafasinda kendini yere atmak var, elmander topu aldigi zaman ne yapicagini düsünürken, baros kendini nasil, nerde, ne zaman yere brakacagini düsünür.artik tesekkür edilmeli, yasida 30 oldu olacak, tam zamani simdi, az da olsa para ediyor, saticaksin, hemen, yillik 3 milyon euro alan forvet sezon basi en az 20 gol atmali, en az.
 
Cevap: Milan Baros Bu Ligin En İyi ForvetidirYine GSC'de bir konu açılır ve mesaj amacına ulaşamaz .Zaten ben bu konuyu Baros > Johann reyiz demek açtım .
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt