Milan Baroš Bu Ligin En İyi Forvetidir - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milan Baroš Bu Ligin En İyi Forvetidir

Cevap: Milan Baroš Bu Ligin En İyi Forvetidir

Eğer Baros itirazdan 10 kart gördüyse , Emre'nin 17 tane görmesi lazım . Ama medyada hep Baros konuşuluyor .

"Emre'ye gösterilmiyor, Gökhan'a gösterilmiyor"dan ziyade Baros, o kartları oyun kuralları çerçevesinde hakediyor muydu diye tartışmak daha mantıklı. Sonuçta hakemler konusunda yapılabilecek bir şey yok. Emre görmüyor Baros görüyor bu konuda ne yapabiliriz ki...

Kartlarda çifte standart var , net .

Baros hırslı , hazmedemiyor .

Emre B neden kart görmüyor ?

Antalya maçındaki kartı , Emre'ye veya Alex'e KKöyde verebilirler miydi ?

Bırakın bu işleri . Ntvspor ve Ligtv izleyin .

Yahu banane Emre'nin kart görmemesinden? Adam kart görüyor mu? Evet. Bir forvete göre fazla mı görüyor? Yine evet.

Her lafın sonunda "bırakın ligtv izleyin ntv izleyin" demek gerçeği değiştirmiyor.

Arpası fazla geliyor,sezon sonu 2. sınıf çek takıma gittiği zaman pişman olur ama iş işten geçmiş olacak..

Keita'yi elestiriyorum, Hagi de yapiyordu deniyor, Baros'u elestiriyorum Hagi de oyleydi deniyor. Siz Hagi'yi nasil hatirliyorsunuz bilmiyorum ki.

Keita'yi elestiriyorum, Hagi de yapiyordu deniyor, Baros'u elestiriyorum Hagi de oyleydi deniyor. Siz Hagi'yi nasil hatirliyorsunuz bilmiyorum ki.

Yahu bu konu beni deli ediyor zaten ama girmiyorum çıkmaz sokak diye. Hagi ile nasıl kıyaslıyorlar bu adamları anlamak mümkün değil. Hagi lan bu Hagi.

Sunu da ekliyim, su kar kis gecsin, buzlu zemindeki deplasmanlar bitsin, Baros deplasmanlara da gitmeye baslar, kart sorunu da biter. Bu mesaj bir kosede dursun, Baros kotu diyordunuz ne guzel oynuyor iste dendigi zaman hatirlatirim.

Üst Alt