# Milan Baros | Transfer Haberleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Milan Baros | Transfer Haberleri

Cevap: # Milan Baros | Transfer Haberleri

Baros'ta giderse onca sey bir cırpıda gitmiş olacak. Tam hersey ufak ufak yerine oturuyo derken önce mektup mevzusu sonra kaptanın yamugu yine bişeyler aldı götürdü bizden

Baroş 'u da satmayın artık Türkiye 'ye uyum sağlamış ve en önemli silahlarımızdan biri.

doğru son iki senedir bayağı dolaşma fırsatı sağladı. inşallah bu senede aynı fırsatı sağlar. (dur lan ben nediyorum o fırsatı sağladığı an 263562536 ay sakat oluyor ve galatasaray'dan aldığı parayı çatır çatır yiyiyor ama olsun 5676 sene önce gol kralı olmuştu 5-10 sene yatmış takımın parasını yemiş çok mu)

doğru son iki senedir bayağı dolaşma fırsatı sağladı. inşallah bu senede aynı fırsatı sağlar. (dur lan ben nediyorum o fırsatı sağladığı an 263562536 ay sakat oluyor ve galatasaray'dan aldığı parayı çatır çatır yiyiyor ama olsun 5676 sene önce gol kralı olmuştu 5-10 sene yatmış takımın parasını yemiş çok mu)

Çatır çatır yemesin babanın hesabına yatırsın istersen?

Arda'nın satılabildigi bir ortamda Baros 10 defa satılabilir 100 defa da...

Baros'a teklif varmış Galatasaray kabul etmiş ama Baros kabul etmemiş.Bu takıma borcum var demiş.

fatih terimin yerinde olsam, arda gitmisken, barosu da söyle 8-9 milyona satip, güzel bir kadro kurardim.

27 yaşında ve sağlamken 5 m a aldığın adam 30 yaşına gelmiş ve son 1.5 sezonu sakat-formsuz geçirmişse,yıllık 2.5 alıyorsa,çoğu hakeme isyandan kartsız maçı yoksa,talibi de varsa 4 e de satılır 3 e de...

Kalmış olsa bile banko 11 oynayacak forvet isteniyorken,kontenjan nedeniyle bazı mevkilerde Balta gibiler ilk 11 e yazılıyorken taraftardaki bu duygusallık çocukça geliyor bana...İyi bir forvet alınacak gibi zaten...Farkında mısınız kanatlara gözü kapalı yazılacak tek bir oyuncumuz bile yok?...

ben olsam gözüm kapalı satarım topçu değil beleşçi bursaspor kadar olamıyor yönetim aldılar bangurayı bu adamı seyredin biz hala forvet alacaza hocam forvet diyor bunlar 3 aydır adam alacak başakn daha başlamadan nasıl bir adam olduğunu gösterdi yöneti,mde herkes kavgalı bu nasıl sevda nasıl aşk bıraksınlar gitsinler albayrak nerede sesi çıkmıyor bu kadarmı pasif yazık birde kombinelere satılıyormuş kim alır sizce

Baros da mı gidiyor?

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Galatasaray'da yıldız oyuncu Milan Baros da takımdan ayrılabilir...

138211hp2.jpg

Haberin devamı için tıklayın! - Goal.com

Üst Alt