# Milan Baros | Transfer Haberleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Milan Baros | Transfer Haberleri

Kadrosunu birbirinden önemli transferlerle takviye eden Galatasaray'da yeni alınacak isimler merak konusu olurken, takımdan ayrılacaklar için ise geriye doğru sayım başladı.

r6xwkw.jpg

Galatasaray teknik heyetinin kadroda görmek istemediği Riera ve Milan Baros'a henüz beklenen bir teklif gelmezken, yönetimin futbolcuların kendilerine gelecek teklifi beğenmeleri halinde kolaylık yapmaya hazırlanıyor,

Milan Baros'a şimdiye kadar Çin ve Amerika Birleşik Devletleri'nden teklifler gelirken, bu futbolcunun Galatasaray'dan aldığı yıllık 2 milyon 700 bin euroya veren kulüp çıkmadı.

Çin'den gelen teklifte Milan Baros'a yıllık 1.5 milyon euro teklif edilirken, Çek futbolcunun bu teklife sıcak bakmadığı ortaya çıktı.

Milan Baros gibi elden çıkarılmak istenen Albert Riera'nın da Galatasaray'dan ayrılmak istemediği yıllık ücretinden mutlu olduğu öğrenildi.

Riera için henüz bir teklif gelmezken yönetimin bu ismi gönderip kadroda yer açmayı planladığı bildirildi.

Galatasaray'ın yurtdışı kampına katılan ve çok iyi çalışmasına rağmen gönderilecekler arasındaki bir başka isim ise Culio.

Arjantinli futbolcuya ülkesinden ve Romanya'dan teklifler geldiği ve teklifleri düşündüğü bildirildi.

Öte yandan hafta içinde tanıtımı yapılan Galatasaray'ın yeni formalarına yoğun bir ilgi olduğu belirtildi.

3 günde 50 bini aşkın formanın satıldığı ve ikinci stokların mağazalara dağıtıldığı açıklandı.

LİG TV

Cevap: Baros Teklifleri Beğenmedi

Umut, Necati, Baros, Elmander, Burak, Sercan

Forvet sayısı takımda çok fazla mutlaka 2 tanesinin takımdan ayrılması gerekiyor. Oynamayanlara çok yazık olur.

Baros elde kalırsa da üzülmem, adamın geçen sene ölüsü 10 gol 8 asist üretti.

Yazan haberlere göre Sercan'ın kamptaki performansı çok etkileyiciymiş. Ne kadar böyle devam eder oda ayrı bir konu

baros kalsada problem etmem takımda en üst düzey forvettir gözümde form yakalarsa yine durdurulmaz olur

Arda konusunda yakaladığım ikilemi bu heriftede yaşıyorum lan. Git demeye kıyamıyorum, zor durum

Kewell'la Baros'a gecilen kiyaklar bu forumda baska kimseye gecilmemistir adam 3 senedir piyasada yok daha neyin ikilemi ama yakisikli o yuzden kalsin

Baros mutlaka gitmelidir.Yedek bir oyuncuya yıllık 2,5 m verme lüksümüz bence yok.Aynı şey Riera için de geçerli.

2011/12 sezonu.

Baros: 38 mac, 10 gol, 11 asist / 2071 dakika sahada kalmis.

Elmander: 42 mac, 12 gol, 9 asist / 3271 dakika saha kalmis.

Baros hakemlerle ugrasmasin, birde kondisyon tuttumu bu ligi yine dagitir... Seref yoksunu emre sakatlamadan once ne oynardi be.

Baros'u seviyorum abi, seviyorum.

Az futbolcu kendini boyle sevdirmistir bana, cok fazla canını disine takıp oynadı sakatlanmadan evel fırtına gibiydi, simdi dokunsan dusuyor ama umrumda digil, hırs kupu. 5 seneyi tamamlasın bu takımda, efsane olsun. 2.5 milyon euro'ymu$ umrumda digil, jet'imi satarım gerekirse.

{ki hic birinizin begenmedigi bu sezonda dahi bi suru golu ve asisti var, ya duzelirse bu sezon¿ hic bilemezsin}

Üst Alt