Milan Macvan Resmen Galatasaray MP'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milan Macvan Resmen Galatasaray MP'da

Milan Macvan’ın menajerlik şirketi Invictus Sports Group, Sırp oyuncunun Galatasaray Medical Park ile 2 yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu.

Geçen sezon Beşiktaş'ın başında 3'te 3 yapan Ergin Ataman'ı takımın başına getiren sarı-kırmızılı yönetim, transferde de durmuyor. Ersin Dağlı, Cenk Akyol, Engin Atsür ve Jamont Gordon'u renklerine bağlayan GalatasarayMedical Park, şimdi de Milan Macvan ile anlaşmaya vardı.

Bonservisi Maccabi Tel Aviv’de bulunan ancak geçen sezon ülkesinde Partizan'da forma giyen Sırp yıldız, Galatasaray Medical Park ile 2 yıllığına anlaştı. Cimbom, İsrail Kulübü’ne 23 yaşındaki pivot için 250 bin Euro serbest kalma bedeli ödeyecek. Macvan bir dönem NBA'de Cleveland'da da oynamıştı.

Kaynak:HT - Solobasket

Milan Macvan no recalará en la Liga Endesa: ficha por dos temporadas con Galatasaray - Solobasket.com

Cevap: Milan Macvan Galatasaray MP'da İddiası

Çok iyi oyuncu. Geçen yıl EL'de 15 sayı, 9 rebound civarı ortalaması vardı ve 22 yaşında. Harika harika.

Macvan kısaca ; 4 numaraya göre ağır , 5'e göre normal.Bir 5'ten çok daha iyi uzak mesafe şutu olan.Pota altında Andric ayarında bir isim.

Buckman transferi yatar o zamansa

Gordon - Ender - Engin

Domercant - Göksenin

Hawkins - Cenk

Macvan - Dudley - İlkan

N'dong - Furkan - Sertaç

Bu "x Galatasaray'da iddaası" adı altında açılan 475. başlık oldu.Bir türlü yapamadık yabancı transferini.

Gerçekleşirse mükemmel bir transfer saka maka iyi bir kadro kuruyoruz uerolig de olabilseydik tahmin edemiyorum alacagımız oyuncuları

Şu anki kadro ligi domine edebilecek güçte mi? Avrupa'da iş yapar mı? Ben pek anlamıyorum da.

Üst Alt