Milan'dan Andrea Belotti İçin 80 Milyon Euro + Niang/Bertolacci/Lapadula'dan Biri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milan'dan Andrea Belotti İçin 80 Milyon Euro + Niang/Bertolacci/Lapadula'dan Biri

yabancı kısıtlaması gelecek sanırım italya da
Tam dursuna göre ortam oluşur ve muslera'yi ltalyan pasaportu olduğu için hemen satar.
De gea gibi vasat bir kalecinin, 60 milyon euro ettiği piyasada dünyanın en iyi ilk beş kalecisi arasında yer alan Muslera için juveden 6 milyon ister ve büyük iş yaptım der.

DURSUN İSTİFA!

Tam dursuna göre ortam oluşur ve muslera'yi ltalyan pasaportu olduğu için hemen satar.
De gea gibi vasat bir kalecinin, 60 milyon euro ettiği piyasada dünyanın en iyi ilk beş kalecisi arasında yer alan Muslera için juveden 6 milyon ister ve büyük iş yaptım der.

DURSUN İSTİFA!

çok hızlı sonuç çıkarttın :D

ama tursun olduğu sürece ihtimal dahilindedir söylediklerin

çok hızlı sonuç çıkarttın :D

ama tursun olduğu sürece ihtimal dahilindedir söylediklerin
Ben bu sonucu yeni çıkarmadım.
Şubat ayından beri söylüyorum ve Göreceksiniz melo,bruma,sneijder sonrasında gidecek isim Muslera.

Bizi batırmaya and içmiş biri var başımızda ve kulübün batması için iş yapan tüm isimlerden tek tek kurtuluyor.

Juve bu sezon bile olmasa seneye muslera'yi kesin alacak.

Sözleşmesi biten sabri vs. Gibi adamların ayrılma haberleri çıkmıyor ama para eden kim varsa hepsi için tek tek pazarlık yapılıyor.

DURSUN İSTİFA!

Ben bu sonucu yeni çıkarmadım.
Şubat ayından beri söylüyorum ve Göreceksiniz melo,bruma,sneijder sonrasında gidecek isim Muslera.

Dursun Özbek meraklısı değilim ama Melo İtalya'dan teklif alabilmek için Ünal Aysal zamanında pazarlık yaz aylarında kulüple pazarlık yaparken İtalya'da kulüp arıyordu. Inter'den teklif gelir gelmez de koşa koşa gitti. Ünal Aysal olsa da gidecekti. Bizden aldığı paranın neredeyse yarısına gitti, gidince de İnter'de oynamak için maaşımdan fedakarlık ettim gibi birşeyler söyledi.

Sneijder'i hemen satsınlar. Yaşı geldi aldığı maaş genele bakıldığında alınan verimle uyumlu değil, ve karakter olarak da iyi örnek olmadı. Karakter herşeyden daha önemli.

Bruma da kendi gitmek istedi. Gitmek isteyen adamı tutamazsın, zorla da sözleşme imzalatamazsın. Adam ve menajeri üstüne basa basa yeni sözleşme imzalamıycaz biz Avrupa'ya gitmek istiyoruz dedi. Yolcudur abbas bağlasan durmaz misali. Bitti o konu. Ya şimdi sattın, ya seneye bedava gitti. Üstelik bırakmazsan teklif varken satmazsan menajeri ismini çıkartır.

Bunlara da kendinizi alıştırın. Her oyuncu değerini buldu mu gider. Kulüp bunu her futbolcuyla yapmayı öğrenip yaşlı ve maddi geri dönüşü olmayan yerliler yerine tekrar satabileceği seviyede genç ve başarıya aç Avrupada kariyer hedefleyen oyuncular almayı öğrendiği gün Avrupa'da düzenli olarak bir yere gelir.

Tabi bu da 10 sene sonra Türkiye UEFA'dan çıkartılmazsa.

Son düzenleme:
Dursun Özbek meraklısı değilim ama Melo İtalya'dan teklif alabilmek için Ünal Aysal zamanında pazarlık yaz aylarında kulüple pazarlık yaparken İtalya'da kulüp arıyordu. Inter'den teklif gelir gelmez de koşa koşa gitti. Ünal Aysal olsa da gidecekti.

Adam Türkiye'de mecbur olduğu için oynuyordu. O yüzden yarı fiyatına gitti.

Sneijder'i hemen satsınlar. Yaşı geldi aldığı maaş genele bakıldığında alınan verimle uyumlu değil, ve karakter olarak da iyi örnek olmadı. Karakter herşeyden daha önemli.

Bruma da kendi gitmek istedi. Gitmek isteyen adamı tutamazsın, zorla da sözleşme imzalatamazsın. Adam ve menajeri üstüne basa basa yeni sözleşme imzalamıycaz biz Avrupa'ya gitmek istiyoruz dedi. Yolcudur abbas bağlasan durmaz misali. Bitti o konu. Ya şimdi sattın, ya seneye bedava gitti. Üstelik bırakmazsan teklif varken satmazsan menajeri ismini çıkartır.

Bunlara da kendinizi alıştırın. Her oyuncu değerini buldu mu gider. Kulüp bunu her futbolcuyla yapmayı öğrenip yaşlı ve maddi geri dönüşü olmayan yerliler yerine tekrar satabileceği gençler almayı öğrendiği gün Avrupa'da bir yere gelir.

Tabi bu da 10 sene sonra Türkiye UEFA'dan çıkartılmazsa. Çünkü böyle birşey şimdilik fısıltıyla konuşuluyor. Şimdilik. Bugünkü Türkiye hükümetinin gelecek politikalarına bağlı.

Işte kandırılmış bir GALATASARAY taraftarı daha.

Sen melo'nun evini basıldığı zaman ses etmezsen.
Fenerasyon eften puften olaylarda meloa ceza verirken susarsan.
Sahalarda emre gibi bir karakter varken tüm medyanın melo'nun üzerine gelmesine izin verirsen vs...

Adam tabi gitmek ister.
Adamın içinde GALATASARAY sevgisi olmasa dünyanın diğer tarafında hala kendine dert etmezdi.

Selçuk,tolga,eren gibi sahada ne yaptığını bilmeyen ve katkıları sıfır olan isimler dünyanın parasını alırken sen bilerek bruma'nin istediği rakamın yarısını teklif edip sözleşme uzatma konusunu ağırdan alırsan
Birde bunun üstüne; takımı hücum konusunda, sırtında taşıyan bruma'yi hiç bir başarısı olmayan 3.lig hocasinin keyfi istekleri ile kadroya almamasi rastgele oyundan çıkarması gibi davranışlar ile moralini bozarsan adam tabiki gitmek ister.

Sneijder gibi dünyanın en iyi 10 numaralarindan olan bir oyuncunun etrafına 2 senedir düzgün oyuncular almayıp çöpler ile oynatirsan tabiki verim alamazsın

Nedense değerini bulan isimler hep para eden,iş yapan ve ismi bilinen oyuncular

Oysa medyada ve yönetim de gündeme ;bedava bıraksan kimsenin almayacağı(Yasin,selçuk,eren,tolga,sabri,semih,hakan,serdar) isimlere bir türlü sıra gelmiyor,
bunun da sebebi herhalde çok karakterli olmaları!!

DURSUN İSTİFA!

Üst Alt