Milan'dan Burak Yılmaz'a Kanca | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milan'dan Burak Yılmaz'a Kanca

Milan'dan Burak Yılmaz'a kanca​

Kadrosunu yeni bir golcü transferiyle güçlendirmek isteyen Milan, milli yıldızımız Burak Yılmaz'ı gündemine aldı.

TuttoMercato'nun haberine göre, İtalyan devi, geçtiğimiz sezon Lille formasıyla şampiyonluğa ulaşan Burak Yılmaz'ı kadrosuna katmak istiyor.
Lille ile 1 sezon daha sözleşmesi bulunan 35 yaşındaki golcü, geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan transfer iddialarına "Lille'de mi bırakırım, başka bir yer mi olur bilmiyorum. Gelen çok güzel transfer teklifleri var." sözleriyle yanıt vermişti.

Geçtiğimiz sezon Ligue 1'de 28 maça çıkan tecrübeli yıldız, 16 gol attı ve 5 asist yaptı

Yalnız 28 mac 16 gol 5 asist 35 yasinda bi herif icin muthis istatistik yaw. Euroda sıçmasa daha iyiydi.
Çok takip etmedim şampiyonayı da galler maçındaki altı pastan kaçırdığı hariç pozisyonunu hatırlamıyorum. takımca sıçtık. şenolun oyun tarzıyla alakalıydı bence hepsi. özellikle italya maçı. ilk yari maçı tutup 60dan sonra oynamaya baslayacakları bir taktikle çıktılar sahaya. öyle ipleri rakibe verdik ki 60 dan sonra daha kötü olduk.
burak yaşına rağmen iyi mücadele ediyor. son maçta herkes uyurken baskı yapmaya çalışan tek isimdi.

Zlatan 39
Burak 35

Forvet hattina bak.
hiç sevmiyorum bu zlatanı

11232.jpg

Çok takip etmedim şampiyonayı da galler maçındaki altı pastan kaçırdığı hariç pozisyonunu hatırlamıyorum. takımca sıçtık. şenolun oyun tarzıyla alakalıydı bence hepsi. özellikle italya maçı. ilk yari maçı tutup 60dan sonra oynamaya baslayacakları bir taktikle çıktılar sahaya. öyle ipleri rakibe verdik ki 60 dan sonra daha kötü olduk.
burak yaşına rağmen iyi mücadele ediyor. son maçta herkes uyurken baskı yapmaya çalışan tek isimdi.
Allah belasını versin. Kepaze olduk onun yuzunden.

Nedir Milan'ın bu yaşlı topçu fetişi.
yillardir milan yasli,tecrubeli oyuncu cizgisi degismiyor , gecmiste defans hatti ozellikle bu yonden olurdu...

burak konusu gercege donusebilir sayet haber dogru ise,
milan en son benzer seyi mandzukic ile yapti. tutmadi. hirvat oyuncu sakatlik vs den dolayi katki saglayamadi, yerine dusunuyorlar kanimca. rotasyon icin dusunuluyor olabilir,mevcut sistemde.

ibra cokca sakatlaniyor, gecen sezon bayagi mac kacirdi.
sayet burak giderse, fit kalirsa, ibra dan fazla oynarsa,sasirmam bu denklemde.

genel milan konusunda ise,
yeni sezonda bir sey yapacaklarini sanmiyorum. ilk 4 kanimca zor mevcut duzende.
pioli sistemi ip uzerinde giden bir sistem. hakan'in ayrilisi ile sisteme benzer oyuncu bulamazlarsa farkli sisteme gecis yapmak zorunda kalacaklar.
kanimca, yari kanatsal agirlikli sisteme gecis yapsalar efektif olabilirler eldeki fransiz ve italyan ful beklerin ozellikleri ve etkilerinden dolayi.... ortada kessie, fit bir bennacer onlerinde yeniden kiralanan real madridli genc yetenek.... bu oyuncular disinda yeni isimler sart ortaya ve one birden fazla diye dusunuyorum.

mevcut kadroda ki hague ve tonali'ye milan formasi agir geldi gecen sezon.
hauge'yi kiraya vereceklerini dusunuyorum. her ne kadar beklenen katkiyi yapamasa da tonali nin opsiyonu nu kullanmalari olasi...

burak konusunda son eklemek istedigim. oynadiginda pas atan olursa, ibra dan firsat bulursa, etkisini gosterir....diger turlu sure alir mi mevcut milan onbirinde yoruma acik.

Üst Alt