Milletvekili: "Rasim Ozan Kütahyalı denen o şerefsiz kovulmuştur" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milletvekili: "Rasim Ozan Kütahyalı denen o şerefsiz kovulmuştur"

Bu olayin ve terbiyesizligin sonucunda kanal yonetiminin sinan ve cakari tutarak rasim ve olayin esas sebebi abdulkerimi yollamasi lazim

orada fb li de olsa , arada sacmalasa da abdulkerimi daha bir tutardim ama sen ergen sakasi gibi gazoza ilac atarsan , adami bayiltir kusturursan , o da bu sacma lafi eder

kamuoyuna ozur aciklamasinda bile adam ne hale dustugunu aciklamis , zaten sonrasinda da gram yorum yapmadi , ama ne olursa olsun o lafi da ediyorsa kendi de sucludur

Bu olayin ve terbiyesizligin sonucunda kanal yonetiminin sinan ve cakari tutarak rasim ve olayin esas sebebi abdulkerimi yollamasi lazim

orada fb li de olsa , arada sacmalasa da abdulkerimi daha bir tutardim ama sen ergen sakasi gibi gazoza ilac atarsan , adami bayiltir kusturursan , o da bu sacma lafi eder

kamuoyuna ozur aciklamasinda bile adam ne hale dustugunu aciklamis , zaten sonrasinda da gram yorum yapmadi , ama ne olursa olsun o lafi da ediyorsa kendi de sucludur

Buna inandın mı hakkaten? Yapma gözünü seveyim

ula orda 1 şov var

gazoza ilaç falan atan yok

Her gün yala yala, bi gün yalama olursun soytari rasim, bi gün yaladigin saray seni yalama yapar soytari rasim.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Ilginc bir toplumuz . Mesela hic bir sekilde gercegi bilmeden (ben dahil) gazozun ilacli olup olmadiginin yorumunu yapiyoruz

Hakikat sudur , ben de ilac atildigini bilemem (kesin olarak atildigini dusunuyor olsam da , bilgi farkli bir sey) , siz de atilmadigini bilemezsiniz

Ama enteresan sekilde ben yorumlarimi sanki kesin atilmis gibi yaparken , siz de illa ki sov , illa ki palavra gibi dusunuyorsunuz

Garip insanlariz . Sistem bizi boyle yapiyor belki ama biz de garibiz cidden

Üst Alt