Milli Ara Sonrası Statlara Yüzde 10 Kapasiteyle Seyirci Alınacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milli Ara Sonrası Statlara Yüzde 10 Kapasiteyle Seyirci Alınacak

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), milli ara sonrası lig maçlarına statların yüzde 10 kapasitesi kadar seyirci alınmasına karar verdi. Öte yandan localara da seyirci alınacak.

Türkiye Futbol Federasyonu, Milli ara sonrası seyircisiz maçlarla ilgili flaş bir adım atacak. Yapılan yönetim kurulu toplantısından, önümüzdeki haftadan itibaren lig maçlarına taraftar alınması kararı çıktı. Buna göre kulüpler, stat kapasitelerinin yüzde 10'u kadar taraftara tribünlerde yer verilebilecek. Bunun yanı sıra localara da seyirci alınacak.

TFF Yönetimi, sezon başında yaptığı açıklamada ekim ayından itibaren statlara kapasitenin yüzde 30'u kadar taraftar alınacağını açıklamış ancak Bilim Kurulu'nun tavsiyesi sonrası bunda geri adım atılmıştı.

Musteri olmadan olmuyormus hido.

Taraftar bilet aliyor kombine aliyor forma aliyor. Yeri geliyor deplasmana gidiyor. Kulup kasasini doldururken taraftarin eline ne geciyor

Bunlara 1 kuruş harcanmaz futbol zevk işi bizdeki ise sinir hastası etmek için bi de üste para vericen vaktini harcıyacan üstüne yorulacan stada git gel , bunlara para vericeğime giderim Kadıköy'e gezerim orada harcarım parayı daha iyi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), milli ara sonrası lig maçlarına statların yüzde 10 kapasitesi kadar seyirci alınmasına karar verdi. Öte yandan localara da seyirci alınacak.

Türkiye Futbol Federasyonu, Milli ara sonrası seyircisiz maçlarla ilgili flaş bir adım atacak. Yapılan yönetim kurulu toplantısından, önümüzdeki haftadan itibaren lig maçlarına taraftar alınması kararı çıktı. Buna göre kulüpler, stat kapasitelerinin yüzde 10'u kadar taraftara tribünlerde yer verilebilecek. Bunun yanı sıra localara da seyirci alınacak.

TFF Yönetimi, sezon başında yaptığı açıklamada ekim ayından itibaren statlara kapasitenin yüzde 30'u kadar taraftar alınacağını açıklamış ancak Bilim Kurulu'nun tavsiyesi sonrası bunda geri adım atılmıştı.
Seyircisiz oynanan maçların ikinci yarıdaki rövanşları da seyircisiz olursa hakkaniyetli olur. Ancak böyle bir durumda kabul edilebilir.

O kapasiteyi de ua dolduracak. Maskeleri çıkartıp lalalalaylaylaaaaay saldır Galaaaatasaraaay diye dip dibe girecekler. Yine virüs patlaması olacak.

şu ülkede mantıklı is yok denecek kadar az. Lan 1 ay once durum daha iyiyken kesinlikle reddetip şu an sezon değişiminde milleti stada almak ne biletin ya sırf okullar konuşulmasın bakin sahaya seyirci alıyoruz sebebi bu.

Üst Alt