milli maç için lige verilen ara | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

milli maç için lige verilen ara

futbolseverler için en boktan zamanlardır. hele ki Galatasarayımızın rüzgarı arkasına aldığı bir döneme denk geldiyse hiç ama hiç çekilmeyen aradır. özellikle milli takımda yaşanan olaylar, polemikler, kaos da düşünüldüğünde iyice anlamsızlaşan periyottur. olaysız, ego savaşlarının yaşanmadığı, çatır çatır futbol oynayan bir milli takım izlesek eyvallah diyeceğiz hadi bir nebze ama o da yok.

Helede eve beinsport canal + aldığın haftaya denk geliyorsa mecburen Afrika elemelerini izlettiriyor.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

En kıl olduğum ara.Tam ritmimizi yakalıyoruz pat 1 hafta maç yok.Umrumdada değil açıkçası milli takım filan.Bu sene şampiyonluk her şeyden çok daha önemli.

Bugun babamin bile sokayim
Milli takimina ben Galatasaray'i izlemek istiyorum dedigi gun. Kendisi pek futbol asigi degil bizler gibi ama bu sene Akhisar macindan sonra umutluyum falan diyerek heyecanla maclari bekliyorum dedigi gundur. Yoksa kendisi NFL hayranidir
Iyi bir sinerji var umarim Arena'daki seyirci sayisinada yansir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benim de özellikle son dönemlerde en sevmediğim şeydir. Eskiden coşkulu bir milli takım milli maç heyecanına sahiptik sağolsunlar artık onu da bırakmadılar. Dolayısı ile milli maç araları artık sinir edici bir dönem haline geldi. 2002 Dünya Kupası dönemindeki gibi olsak iple çekerdik o ayrı konu.

Tek biz degil dunyada milli takimli turnuvalara karsi ilgi azaliyor

Artik herkes sadece takimlarina odaklanmis durumda. Ingiltere ,
Ispanya vs.

futbolseverler için özetle;

jp7.jpg

Eskiden milli takımın hazırlık maçı bile olsa evde ailecek heyecanla beklerdik şimdi hiç iyice sıradan bişey oldu.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

2008'den sonra nedense artık Milli Turnuvalar beni hiç sarmıyor.. Milli Takım maçları falan anlamsız geliyor.. 10 yıldır Milli takımda kaos var.. futbol yerine magazin dinliyoruz resmen Milli Takım aralarında..

Eleme grupları yapmasınlar belirlesinler takımları zaten hemen hemen her turnuvaya aynı ülkeler katılıyor kaldırsınlar grup maçları denen zırvalığını ve yerel liglerin tadını kaçırmasınlar.

Üst Alt