Milli Takım Kadrosu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milli Takım Kadrosu

Cevap: Milli Takım Kadrosu

Necip BAM üçlüsünü cebinden çıkarır. Ben tarzını Xavi'ye benzetiyorum, çok soğukkanlı ve nokta paslar atıyor.

Giray gol attı diye formda demek, futbola ihanettir. Trabzonlu taraftarların en sevmediği adam. Teknik yok, Türkiye'nin en yavaş stoperi bile diyebilirim, en iyi ihtimalle en ağır üç stoperden biridir. İ.Toraman'ın da maç oynaması bir şey değiştirmez. O da çok formsuz.

Ben olsam, Serdar Aziz'i alırdım. Teknik ve hızlı bir stoper. Serdar ve Servet'in arkasında iyi bir yedek olur ama Hiddink'in yedek tercihi G.Zan olmuş. Yedek bir oyuncuya bu kadar takılmamak lazım.

Giray gol attı diye formda demek, futbola ihanettir. Trabzonlu taraftarların en sevmediği adam. Teknik yok, Türkiye'nin en yavaş stoperi bile diyebilirim, en iyi ihtimalle en ağır üç stoperden biridir. İ.Toraman'ın da maç oynaması bir şey değiştirmez. O da çok formsuz.

Ben olsam, Serdar Aziz'i alırdım. Teknik ve hızlı bir stoper. Serdar ve Servet'in arkasında iyi bir yedek olur ama Hiddink'in yedek tercihi G.Zan olmuş. Yedek bir oyuncuya bu kadar takılmamak lazım.

Serdar Aziz bir kac sene sonra Türkiye'nin kuskusuz en iyi stoperi olacak. 1-2 sene önce izlemisligim vardi ve cok begeniyorum kendisini. Formayi kapti zaten Bursa'da.

Futbolcuya resmen sallıyorsun. Trabzon taraftarının sevmediğini nerden çıkardın. Son maçlarda izliyorum, çok iyi oynuyor Giray. Takımın en özverili futbolcusu. Giray teknik değildir, ama ağırda değildir. Özellikle büyük maçlarda çok iyi oynar. Her maç inanılmaz mücadele eder, tekmeye kafa sokar. Gökhan Zan gibi sakatlanmaktan korkmaz. Sadece rakibe biraz dengesiz girer, o kadar.

Futbolcuya resmen sallıyorsun. Trabzon taraftarının sevmediğini nerden çıkardın. Son maçlarda izliyorum, çok iyi oynuyor Giray. Takımın en özverili futbolcusu. Giray teknik değildir, ama ağırda değildir. Özellikle büyük maçlarda çok iyi oynar. Her maç inanılmaz mücadele eder, tekmeye kafa sokar. Gökhan Zan gibi sakatlanmaktan korkmaz. Sadece rakibe biraz dengesiz girer, o kadar.

Trabzon forumlarına girde Giray hakkında yazılanları gör.

O değilde Giray'a ağır değil demen ya Giray'ı hiç izlememenden, laf olsun diye konuşmandan ya da futboldan hiç çakmadığından kaynaklanıyor. Giray bu ülkenin en ağır üç stoperinden biridir. Servet falan yanında David Luiz kalır.

Trabzon forumlarına girde Giray hakkında yazılanları gör.

O değilde Giray'a ağır değil demen ya Giray'ı hiç izlememenden, laf olsun diye konuşmandan ya da futboldan hiç çakmadığından kaynaklanıyor. Giray bu ülkenin en ağır üç stoperinden biridir. Servet falan yanında David Luiz kalır.

İyi ben futboldan anlamıyorum, tamam. Senle tartışanda kabahat. Kibirini yen bir an önce.

Necip son haftalarda gerçekten çok iyi ama Şu anda Serdar Aziz,necip gibi genç oyuncularımıza a2-u21 vs milli takımlarda ihtiyaç var ilerki yıllarda eminimki Serdarda Necipte milli takıma çağırılacaktır ama mevlüt neden çağırılmadı onu anlamadım son haftalarda dünyaları kaçıran umut yerine o olabilirdi

cikacak en iyi 11 :

-------------------------Volkan Demirel-----------------------------

Gökhan Gönül------Serdar Kesimal------Servet Cetin----Ismail Köybasi

-------------------------------------------------------------------

-------------------Mehmet Topal---Selcuk Inan---------------------

Burak Yilmaz-----------------------------------M.Topuz/Yekta Kurtulus

-------------------------Nuri Sahin-----------------------------------

-------------------------Cenk Tosun---------------------------------

Arda'yi oynatmazdim. Cikacak en iyi Kadro budur...

Hamit sag acik olarak oynamasinda nasil oynarsak oynayalim, Hiddinke guveniyorum

Hamitin asil pozisyonu sag acik yada sag ic.

Bayern´da orta sahanin her yerinde oynuyor hatta sol acikta bile.

cikacak en iyi 11 :

-------------------------Volkan Demirel-----------------------------

Gökhan Gönül------Serdar Kesimal------Servet Cetin----Ismail Köybasi

-------------------------------------------------------------------

-------------------Mehmet Topal---Selcuk Inan---------------------

Burak Yilmaz-----------------------------------M.Topuz/Yekta Kurtulus

-------------------------Nuri Sahin-----------------------------------

-------------------------Cenk Tosun---------------------------------

Arda'yi oynatmazdim. Cikacak en iyi Kadro budur...

Nuri Sahin, Mehmet Topal, Selcuk Inan bunlardan birisi fazla.

Bence Nuriyle Selcuk oynamali orta sahanin yükünü fazlasiyla tasir.

Onun icin bir ofansif futbolcu oynatabiliriz sonucta rakip zayif sayilabilecek kategoride.

Bence kadro iyi ama Arda Turan her iyileştiğinde veya henüz iyileşmemişken sürekli çağırılması suikast gibi bir durum..

Üst Alt