Milli Takım Teknik Direktörü Hiddink! | Resmi açıklama geldi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milli Takım Teknik Direktörü Hiddink! | Resmi açıklama geldi

Cevap: Ve Milli Takım Teknik Direktörü Hiddink!

Hiddink gibi adam geliyor, alacağı parayı konuşuyorsunuz.4 milyon euro da alsa sonuna kadar hak etmiş olur.Milli takımın başında yıllık 1 milyon euro'yu hak edecek bir yerli bir teknik adam göremiyorum ben.Yılmaz Vural, Bülent Uygun gibi adamlar mı gelecek takımın başına?Yine gazla, mehter marşlarıyla çıkarız sahaya.Euro 2012'de gol atan Arda'nın kıçına tekme atar artık hocamız.

Belki Ertuğrul geçebilir takımın başına ama O'nun için de erken daha.Adamları daha olmadan takımın başına getiriyoruz sonra da en küçük hatada harcıyoruz.

Hocam o beğenmediniz Bülent Uygun Sivas gibi bir takımı aldı nerelere getirdi.

Arkadaşlar nerde eski kadrolarımız

Hakan şükür gittiğinden beri gölcümüz yok

Alpay gittiğinden beri dogruduzgun stoper yok

Sadece kalemiz sağ bekimiz sol kanadımız iyi

Getir Bülent Uygun olmadı Yılmaz Vural'ı. Hiddink'e yıllık 4 milyon euro vericeğine Türk hocaya yarısını verirsin.

yabanci mi yerli mi tartismasi yapmamizla biz kendimiz yabancilasiyoruz, arkadas yerli mi yabanci mi tartismasi diye bir tartisma olmaz kim iyiyse o gelecek, avrupada hic biryerde irka göre kiyaslanma yapilmiyor zaten yapilamaz da cünkü hepsinin Irki AB.SINIR yok bisey yok, biz daha hala yabanci mi olsun yerli mi olsun tartismasi yapiyoruz ve böylece Avrupalilarla hic alakamiz olmuyor yani biz onlara yabanci oluyoruz o zaman, Kim iyiyse o gelir...

Hiddink gibi adam geliyor, alacağı parayı konuşuyorsunuz.4 milyon euro da alsa sonuna kadar hak etmiş olur.Milli takımın başında yıllık 1 milyon euro'yu hak edecek bir yerli bir teknik adam göremiyorum ben.Yılmaz Vural, Bülent Uygun gibi adamlar mı gelecek takımın başına?Yine gazla, mehter marşlarıyla çıkarız sahaya.Euro 2012'de gol atan Arda'nın kıçına tekme atar artık hocamız.

Biz uefa kupasını o imkanlarla böyle aldık, euro 2010 da böyle geriden gelip maçlar çevirdik

Motivasyon en önemli olaylardan biridir, her girdimiz turnuvadan alnımızın akıyla çıktık allaha şükür son 20 yılda.

Yunanistana karşı nasıl motive olcaksın? Tabi mehter marşını dinliceksin, sonuç ortada 1-4

Biz uefa kupasını o imkanlarla böyle aldık, euro 2010 da böyle geriden gelip maçlar çevirdik

Motivasyon en önemli olaylardan biridir, her girdimiz turnuvadan alnımızın akıyla çıktık allaha şükür son 20 yılda

2002'de varsın, 2004 ve 2006'da yoksun; 2008'de varsın, 2010'da yoksun.Bu mudur büyük takım olmak?

hiddink iyi hocadır bunu herkes bilir.eğer buraya uyum sağlarsa çok başarılı milli takım yılları bizi bekler:D

Hiddink kesinleşti zaten geldi. Bu adamı tartışalım "Basghaaan" ları değil dimi ?

Ben pek beğenmiyorum bu hocayı ama geldi, artk destek zamanı.

Yarın resmi açıklama yapılcakmış. Ayrıntılar, ntvspor'da. (kanal da)

Olabilir. Yazin geldiler buraya nanay oldu Anderlecht'te :D

Köfte dudakli Reha'in dedigi gibi dün aksam. Hiddink'ten sonra, Ertugrul Saglam gelsin.

Arkadaşım adamın elindeki malzemeye bak. Adam 3. sınıf yabancılarla 2 senedir şampiyonluğa oynadı. Ayrıca adamlar bizi bile kupadan elediler, ligte bizi yendiler.

Insallah dogrudur, yerli hoca olmayacaksa bu adam ilk tercih olmali, Guney Kore ve Avusturalya'da yaptiklari muthisti, Chelsea'de de show yapti. 10 numara bir is olur gercektir umarim

Bişey söylicem euro 2008 de hiddink rusya ile hollandayı eleyince 23934kere zıplayıp sevindi. Adam kendi ülkesini turnuvadan eledi, ben düşünüyorum türk td olsam rusya ile türkiyeyi elesem heralde 2-3 gece uyuyamam

Fenerin başındayken 6-1 Aydınspor'a yenilmişler. Trabzona kaybedip puan farkı Bjk ile 14(emin değilim 18 de olabilir) olunca kovulmuş.

Ntv ye bakabilirsiniz.

Bişey söylicem euro 2008 de hiddink rusya ile hollandayı eleyince 23934kere zıplayıp sevindi. Adam kendi ülkesini turnuvadan eledi, ben düşünüyorum türk td olsam rusya ile türkiyeyi elesem heralde 2-3 gece uyuyamam

Valla öyle olmuyor işte ben fenerbahçeyi seçince fm de Galatasarayı yenince seviniyorum adam gerçekte oooo :D

Yahu, Hiddink'i begenmeyenler varmis. Vay be.

Hiddink ile Uygun'u kiyaslamak bile saçmalalik.

Bir Federasyon baskani olsaydiniz ve size dünya'nin en iyi TD'lerinden birini (Hiddink) yoksa geçen sezon Anadolu takimini yükselten Türk TD'ü mi seçerdiniz?

Üst Alt