Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Milos Krasic Fenerbahçe'de

İsterse sola ronaldoyu sağa messiyi koysunlar onların arkalarında sleçuk - topal oynamayacak mı sonuçta . he akhisara karabüğe ve tabi ki elazığa filan şov yaparlar ama geirsinde işe yaramaz . f5 in transfer politikası bence güzel orta sahaya adam gibi birini almazlar umarım .

güzel transfer yaptılar. bu sene daha kaliteli bir lig bizi bekliyor anlaşılan. tabii bunu şikesiz, temiz bir lig olacağını düşünerek söylüyorum ama buna ben bile inanmıyorum. :asd:

6.5m€ bonservis + yıllık 2.5m€ + maç başı 15.000€ = Krasic (Ntvspor-Aykut Yıldırım'ın söylediklerine göre..)

Eğri oturalım doğru konuşalım. Mükemmel bir transfer bence

hayirsiz olsun her iki taraf icinde adamlar istedikleri oyunculari aliyorlar orasinda sinir bozucu

Solda Stoch sağda Krasic ilerde Kuyt ve Sow diye 4-4-2 oynarlarsa çok tehlikeli takım olurlar. Birde ön libero alırlarsa çok çok sağlam takım olurlar.

Solda Stoch sağda Krasic ilerde Kuyt ve Sow diye 4-4-2 oynarlarsa çok tehlikeli takım olurlar. Birde ön libero alırlarsa çok çok sağlam takım olurlar.

Baroni-Topal ve arkada Yobo-Egemen ile 4-4-2de folloş olurlar.

Krasic ve Stoch kanatlara çok yardımcı olan adamlar değil geriye özellikle.

Alex'e bu orta saha ile hala mecburlar.

Cevap: Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de

yobo-stoch-alex-sow-baroni-kuyt-krasic . 7 yabanci etti yobo'yu keserlerse kotu olan defans daha kotu olur . Baroni'yi keserlerse kotu olan orta saha da adam kalmaz . Stoch'u keserlerse bu transferin bi anlami kalmaz pek . Sow'u keserlerse forvet yok . Kuyt'u kesemezler . Krasic zaten alindi onu saymiyorum . Alex'i keserlerse FB biter sonra 5-6 senedir tek basina goturuyor takimi Emre de gitmisken ne liderlik edecek adamlari kalir ne top tasiyacak pas dagitacak mahvolurlar .

Üst Alt