Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de

Juventus’un siyah beyazından, Fenerbahçemizin Sarı-Lacivert’ine yeni bir isim; Milos Krasic...

Daha önce Vojvodina ve CSKA Moskova takımlarında forma giyen Milos Krasic Fenerbahçeli oldu; Kulübü ve futbolcu ile yapılan görüşmeler neticesinde Sırp oyuncu ile 4 yıllık anlaşma sağlandı.

Sırbistan Milli Takımı’nın formasını da giyen hücuma yönelik orta saha oyuncusu, ailemizin bir diğer üyesi Caner Erkin ile CSKA Moskova’da birlikte forma giymişti.

Yarın öğlen saatlerinde İstanbul’a gelecek Krasic’e ’Çubuklu’yla, Kulübümüzün yüksek hedefleri doğrultusunda başarılar diliyoruz.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.

Juventus oyuncusu Milos Krasic'in transferi konusunda taraflarla anlaşmaya varılmıştır.

Buna göre Juventus Kulübüne ödenecek bonservis bedeli 7.000.000 Euro,

4 yıllık sözleşme çerçevesinde oyuncuya ödenecek yıllık garanti ücret 2.300.000 Euro

maçbaşı ücreti 12.500 euro dur.

.

Cevap: Milos Krasic Fenerbahçe'de

SON DAKİKA... KRASIC FENERBAHÇE'DE | Fenerbhaçe Juventus'tan Milos Krasic'i 4 yıllığına renklerine bağladı.

NTVSpor

Şu transferde en çok üzüldüğüm nokta adam fazla zorluk çekmeyecek alışmakta fenere malum sebeplerden.

Hayırsız olsun.İnşallah köyt kazmasını forvet oynatmayı düşünüyorlardır.Birde üstüne uefadan men haberi gelirse o zaman battıklarının resmidir.

fb nin acele ve bilinçsiz yaptığı bir transfer.sırf yapmak için yaptılar:coffee:

fb taraftarını uyutmaya devam etsinler. ne kadar iyi oyuncu olursa olsun gereksiz bi transfer.heleki fenerliler bile böyle düşünürken..ama ben 1 aylığına tatile geldiğini düşünüyorum krasicin.:eek: fener avrupadan men yer,küme düşerse ilk gidecek kişi olur krasic.[video=youtube;ahH_OUMnNHk]https://www.youtube.com/watch?v=ahH_OUMnNHk[/video] hayırlı olsun.;)

Ben buraya yazıyorum. İyi transfer ama fenere hiçbir faydası olmayacak. Eğer A class bir ortasaha alamazlarsa hiç olmayacak. Belki dönem dönem parlayacak o kadar.

Fenerin son 5 senedir transfer gündeminde olan Krasic sonunda alındı. İyi transfer yaptılar.

Alex'i artık arka plana atmaya başlayacaklar gibi.

Bizim Baros'u apar topar almamiza benziyor. Yine bir Rumen takimiydi, yine Istanbul'daydi, yine skor berabereydi. Sonlari Romanya'da elenmek olacak.

Milli takim defansiymis, embesiller. Onlar bu yollardan gecerken biz geri donuyorduk.

krasiç iyi adam yarın gazetede fb den rakibine yılın çalımı başlıkları görürsünüz :D adamlar 4 senedir peşinden koştu 4 senelik kontrat yaptılar sonunda :lol:

Üst Alt