Mirallas'a Onay Çıktı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mirallas'a Onay Çıktı!

Kadroya forvet takviyesini şart koşan Terim’in, yönetim tarafından kendisine önerilen Kevin Mirallas’ın transferine onay verdiği öğrenildi.

5242799.jpg

Galatasaray’da Kevin Mirallas harekatı başlıyor... Teknik patron Fatih Terim, kadroya 1 forvet takviyesi yapılmasını istedi.

Hem kanatta hem de ileri uçta görev yapabilen Mirallas, yönetim tarafından tecrübeli hocaya önerildi. Sarı-Kırmızılılar’ın, Belçikalı forveti bir süredir takip ettiği ve Terim’in göreve gelmesiyle yeniden gündeme aldığı öğrenildi.

Terim’in de ekibiyle yaptığı görüşmenin ardından Mirallas ismine onay verdiği ifade ediliyor. İngiltere’de Everton forması 30 yaşındaki futbolcu, bu sezon Premier Lig’de sadece 5 maçta 136 dakika şans bulabildi ve takımdan ayrılmayı düşünüyor.

fanatik

Tam aradığımız futbolcu, kanatlarda ve forvet oynayabilen, sprinter, son vuruşları ve hava toplarında iyi, freekick de kullanıyor. Fazla forma şansı bulamamış olması handikap ama Fatih hoca dokunursa faydalı olabilir. İnşallah alırlar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben afra ihtiyacimiz olan adam feghouli var zaten mirallas daha yaslisi bana gore

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt