Mircea Lucescu, Dinamo Kiev ile Sözleşme Uzattı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mircea Lucescu, Dinamo Kiev ile Sözleşme Uzattı

1622640973248.png

Dinamo Kiev'den yapılan açıklamada Mircea Lucescu'nun görevine 2 sezon daha devam edeceği ifade edildi.

74 yaşındaki Lucescu yönetiminde Dinamo Kiev, Ukrayna Ligi'nde en yakın rakibine 11 puan fark atarak şampiyonluğa ulaştı. Ukrayna'daki bütün kupaları kazanan Dinamo Kiev, UEFA Avrupa Ligi'nde ise son 16 turunda kupayı kazanan Villarreal'a elendi.

keşke terim gelecek diye yollanmasaydın :/ Mazi kalbimde yaradır
Aynen ya. Elindeki kadroda yıldız yoktu.

Fleurquin, Perez iyiydi. Ergün Penbe, Bülent Korkmaz, Hasan Şaş, Ayhan Akman, Ümit Karan, Mondragon vardı.

Roma, Barcelona, Liverpool ölüm grubunda 5 puan ile 4. olduk. Son maç Barcelona'yı yensek çıkıyorduk.

Şahsen Terim'in yerine Lucescuyu tercih ederdim, en azindan kötü futbol izlemiyor olurduk. Yasini bir kenara koyuyorum. Adam gittigi her takimda iyi bir iz birakti. Milli Takimda kisada olsa basarisi olmamasina ragmen bence su an onun sayesinde Senol Günes meyvesini topluyor.
Shahktar ile yillardir ligi domine etti, büyütülcek bir lig olmasada, Avrupada iyi isler cikardi. Simdide Kiev'le sampiyonluklar elde etti.
Takim iyi futbol oynuyormu, basari varmi, var, yaş maş ozaman pek önemli degil.

E hani bu adam oğlunu gittiği kulüplere yamıyordu? Hani oğlunu getirmemiş Kiev'e? İftira atmak bu kadar kolay olmamalı!!

Şahsen Terim'in yerine Lucescuyu tercih ederdim, en azindan kötü futbol izlemiyor olurduk. Yasini bir kenara koyuyorum. Adam gittigi her takimda iyi bir iz birakti. Milli Takimda kisada olsa basarisi olmamasina ragmen bence su an onun sayesinde Senol Günes meyvesini topluyor.
Shahktar ile yillardir ligi domine etti, büyütülcek bir lig olmasada, Avrupada iyi isler cikardi. Simdide Kiev'le sampiyonluklar elde etti.
Takim iyi futbol oynuyormu, basari varmi, var, yaş maş ozaman pek önemli degil.
Dinamo kievin hiç maçını izledinmi

Sonucu alıyo ama rezalet oynuyo kiev yaw hangi maçını izledin beğendin

Üst Alt