Mircea Lucescu'dan Galatasaray'a Tepki! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kes ulan bunak.İçinde biraz olsun başarı hissi taşıyorsan,milli takımdaki sözde adamları kes ve yapılanmaya git.Adi herif :mad:

''Teknik adamlar, en hazır oyuncularını sahaya sürüp başarı istiyor ama Türk Milli Takımı'nı da düşünmeliler''

Haber doğruysa be adam kendi ağzınla ifade etmişsin işte yabancılar daha hazır,yerliler hazır değil diye.

tam hamza nın mantık

Hamza Hamzaoğlu: Ben yerli oyuncuyu kadroma katmakta çekinmiyorum. Hatta hazır bir yabancı almaktansa yerli oyuncuyu almayı tercih ediyorum.(2015)

bundan 3 ay önce ülkede herkesin saygı gösterdiği adam 3 ayda nefret objesi oldu. Çok ilginç. Para için itibar kaybetmeyi göze almış demek ki.

Aysal gittiğinden beri kulübün birileriyle didiştiğini gördün mü ki hiç,ciddi manada?Bir hatırladığım sen kimsin Harun var o da kısa sürdü.

Basketboldaki de zaten çok çiğ bi çıkıştı. Hele yine benzer zamanlarda Alex'i referans alan bi açıklama falan oldu olduydu resmi siteden. Rezalet.

Ama Lucescu konusunda hiç ses çıkmaması en doğru olanı, umarım sessiz kalırlar. Sadece yönetim de değil, teknik ekipten, taraftar gruplarından falan da bi açıklama gelmemesi en iyisi.
Lucescu'nun şu an ne yaptığı ortada, kimlerin yaptırdığı da. Yaptıranlar kendi ağızlarından konuşmadıkça cevap vermemek lazım. Çok şerefsiz aktörler bunlar.

Basketboldaki de zaten çok çiğ bi çıkıştı. Hele yine benzer zamanlarda Alex'i referans alan bi açıklama falan oldu olduydu resmi siteden. Rezalet.

Ama Lucescu konusunda hiç ses çıkmaması en doğru olanı, umarım sessiz kalırlar. Sadece yönetim de değil, teknik ekipten, taraftar gruplarından falan da bi açıklama gelmemesi en iyisi.
Lucescu'nun şu an ne yaptığı ortada, kimlerin yaptırdığı da. Yaptıranlar kendi ağızlarından konuşmadıkça cevap vermemek lazım. Çok şerefsiz aktörler bunlar.

Ses versek de bir şey değişmiyor zaten de,kulübün bu kabullenmiş havası çok canımı sıkıyor.Dursun iktidar kanadından gelen her öneriye direk kafa sallıyor.

Ülkeye bak,biri önce bunu kenara alıp seni 1 galibiyet için mi tuttuk demeli.Bu kadar saçma sapan bir kadro kur diye mi tuttuk demeli,daha doğru düzgün oyuncuları tanımıyor Mehmet Topal'dan stoper yapmaya çalışıyor

Ülkede kurduğu imajı birkaç ayda yerle bir etti herif. Shakhtar'da hocalık yaparken Brezilya Milli Takımı'nı düşünüyordun herhalde. Yol al lan koduğumun bunağı!

Türkiye ligi sadece Galatasaray'dan mı ibaret, daha 17 tane takım var, illa stada gitmene de gerek yok aç tv'yi izle bütün maçları illa ki bi yerlerde Türk oyuncular oynuyor. Gidip de yerli oynatmayan tek takımın maçını izlemek de neyin kafası? Bide trip atıyor hıyar.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Türkiye ligi sadece Galatasaray'dan mı ibaret, daha 17 tane takım var, illa stada gitmene de gerek yok aç tv'yi izle bütün maçları illa ki bi yerlerde Türk oyuncular oynuyor. Gidip de yerli oynatmayan tek takımın maçını izlemek de neyin kafası? Bide trip atıyor hıyar.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Israrla Galatasaray demesi yabancı sınırının kimin önünü kesmek için getirildiğini net bir şekilde ortaya koyuyor.

Ülkeye bak,biri önce bunu kenara alıp seni 1 galibiyet için mi tuttuk demeli.Bu kadar saçma sapan bir kadro kur diye mi tuttuk demeli,daha doğru düzgün oyuncuları tanımıyor Mehmet Topal'dan stoper yapmaya çalışıyor
Topal olayı bence en az tartışılacak vukuatı çünkü Terim de stoper oynatıyordu. Yeni birşey daha doğrusu Lucescu nun birden bire yaptığı birşey değil.

Ha Topalın stoper oynaması ba göre de saçmalığın daniskası tabi.

sent via GSC

Üst Alt