# Mirko Vucinic - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mirko Vucinic

Cevap: # Mirko Vucinic

İnşallah gelir yav, Drogba yerine çok daha akıllıca bir transfer olur. 15 milyon euroda verilse alınmalı bence. Zira Drogba bize çok daha pahalıya patlayacak. Hem sadece 2 sezon için verilecek para değil. Geleceğini sanmıyorum ama mükemmel olur gelirse. Süper lige onun kadar yakışacak forvet azdır..

Millet ergen arkadaşlarına veyahut fanatik fenerli&bjkli arkadaşlarına söylediği 'beyler biz Drogbayı alıyoz xD' lafını yememek için Drogba gelsin diyor ama Vucinic bin kat daha mantıklı transfer olur. Elmanderle ikisi güzel uyum sağlarlar. Tek sorun, stopper mevkiisi ve beklerde. Vucinic gelirse ilerdeki sorunumuz tamamen biter.

Keşke doğru olsa.En beğendiğim oyunculardan.Gelirse Drogba kadar sevineceğim bir transfer olur.

Büyük futbolcudur. Keşke gelse harika olurdu. Bilmiyorum Baroş varken bu forvet fetişizmi nedendir. Yani göndersinler bari adamı bir şekilde. Çünkü böyle olunca, bek-stoper mevkiisinden birine adam yazamıyoruz. Acil solbek lazım, Sabri'ye az çok güvenilirde solbek yok takımda ya:(.

Vuciniç - Baros

10 numara

10 numara'ya Çolak'i koysan bile lig'in tozunu alir.. ama Baros'a pek güvenemiyorum.

Elmander yerine alınsaydı keşke Drogbada gelseydi demek istiyorum ama fiyatını göz önünde bulundurunca mantıklı gelmiyor, eğer alınırsa Drogba falan yalan olur

Trabzonspor'un en pahali yapabilecege transfer bir kaç milyonluk'tur. Diego'yu bu ülke'de Galatasaray veya Fenerbahçe'den baska kimse alamaz.

Bu forumda hep yazmışımdır, onun gibi forvete zor rastlanacağını. Top sürmesi de gol vuruşları da fiziği de harika.. Gelmez bize ayrı konu..

Roma'nın bırakabileceği ya da satabileceği lükse sahip bir oyuncu değil Vucinic. Roma yıkılır giderse. İster miyim? Çok isterim. Olur mu? Neredeyse imkansız.

Roma'nın bırakabileceği ya da satabileceği lükse sahip bir oyuncu değil Vucinic. Roma yıkılır giderse. İster miyim? Çok isterim. Olur mu? Neredeyse imkansız.

Hahaha, Romaya yeni bir adam geldi, para bol....cok yeni bir Roma görecegiz, Romalilar zaten Vucinic birakmak istiyor, adam gol atamiyor ya. Nerden cikariyornuz bunlari ya.

Drogba duyulmasaydı Vucinic'in adı bile ayaklarımı yerden kesmeye yeterdi. İbra'ları Etoo'ları falan çıkarırsan İtalya'dan gelebilecek en iyi adam bence.

Drogbanın yaşını da göz önüne alırsam, Bu adam bence galatasarayda drogbadan daha çok iş yapar.

BANKO VUCINIC!!!

Üst Alt