# Mirko Vucinic - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mirko Vucinic

Cevap: 'Vucinic'i satmayacağız'

Burada bir çoğu tarafından istenmeyen bir oyuncuydu.

Çoğunluğun istememesinin sebebi Drogba, Vucinic gelirse gelmez diye düşünmeleriydi. Yoksa kim istemez Vucinici. Sana ilginç bir anektot ayrıca, Drogba-Vucinic konusunda karşılaştırma yapanlar bile Vucinicin daha faydalı olacağını savunuyordu, Drogbanın gelmesini ise fantazisine yazıyorduk, nası çoğu taraftar :) Drogba mı Vucinic mi dersen Drogba derler isminden dolayı :) (Ben hariç, Vucinic derdim) :)

15875.jpg

Al şu 10 lirayı sesiniz çıkarma Luis.

Sakin ol şampiyon,Vucinic'i alacağız demedikki,bir sor bakalım bizde o kadar para varmı.:(

Bizde almıyorduk zaten ufak isimlerle işimiz yok Bülent Tulun Peleye taklif götürcekmiş Ne yapalım sizin yandan çarklı Vucinicinizi. Adını yazarken bile zorlanıyorduk.

Vucinic Roma'dan ayrılıyor

Sarı-Kırmızılılar'ın listesindeki forvetlerden biri olduğu iddia edilen Mirko Vucinic, kulübü Roma ile yollarını ayırmaya kararlı.

fft1mm1460111.jpg

Karadağlı golcünün, Romalı yetkililere düşüncesini ilettiği ve menacerinin gelen teklifleri değerlendirmeye başladığı bildirildi. Galatasaray Yönetimi’nin de yeniden harekete geçerek, İtalyan menacer Alessandro Lucci ile temasları yoğunlaştıracağı ifade edildi. Başarılı forvetin peşinde Premier Lig ekiplerinden Blackburn Rovers’ın da olduğu belirtiliyor. Ancak şu an için Aslan’ın en ciddi rakibinin, yeni sezon öncesi büyük hedefler koyan ve hiçbir harcamadan kaçınmayan Juventus olduğu öğrenildi.

Fanatik

Cevap: Vucinic Roma'dan ayrılıyor

Yemin ediyorum artık iğreniyorum bu haberlerden.

Transferlerin gecikmesi artık kabak tadı vermeye başladı.

Üst Alt