# Miroslav Stoch | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Miroslav Stoch

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Transfere hız veren Aslan, Fener'in de peşinde olduğu Miroslav Stoch'u gündemine alırken, John Mensah, Selçuk İnan, Ceyhun Gülselam ve Çağlar Birinci için de temaslarını sıklaştırdı.

Galatasaray’daki transfer operasyonu hız kesmeden devam ediyor... Sarı-Kırmızılı yönetim, Fenerbahçe forması giyen Semih Şentürk’ü ikna etmeye çalışırken, Sarı-Lacivertli ekibin transfer listesindeki Miroslav Stoch’u da gündemine aldı. Bonservisi Chelsea’de bulunan ve bu sezon Hollanda’da Twente formasıyla şampiyonluk yaşayan 20 yaşındaki Slovak oyuncu için Başkan Adnan Polat’ın Haldun Üstünel’e tam yetki verdiği öğrenildi. Hücuma yönelik orta saha olarak ve kanatlarda görev yapabilen Stoch’un Chelsea’den ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Aslan’ın hedefindeki bir diğer yabancı ise Lyon’da top koşturan Ganalı stoper John Mensah. Reuters haber ajansı, Cim Bom’un yanı sıra yine Fenerbahçe ve Borussia Dortmund takımlarının bu futbolcuyla yakından ilgilendiğini duyurdu.

Takas teklif ettiler

Yurt içinde de müthiş bir operasyon başlatan Galatasaray, bir yandan Denizlisporlu sol bek Çağlar Birinci’nin transferini bitirmeye çalışırken, diğer taraftan Trabzonspor’un iki önemli ismi; Selçuk İnan ve Ceyhun Gülselam için de bastırıyor. Yönetimin, Song’un yerine stoper arayan Trabzon’a takas teklifinde bulunup, Gökhan Zan ve Emre Güngör’ü önerdiği öğrenildi.

Twente’de şampiyonluk yaşadı

Miroslav Stoch, bu sezon kiralık olarak forma giydiği Twente’de şampiyonluk sevinci yaşadı. 20 yaşındaki futbolcunun bonservisi Chelsea’nin elinde bulunuyor.

fanatik

Cevap: # Miroslav Stoch

Bu adamin bize gelebilir. Stoch Chelsea donmek istemedigini eger olursa hollandada kalmak istedigini soylemisti. Bunun uzerine PSV dzudzsak gidecegini sayarsak stochu almak istiormus.

Login ilk yarisinda muthis oynadi. 2 yarisinda baya bir dusus yasadi.

Cok hizli top cok dehset vuruyor cok rahat Adam geciyor.

Ardanin kosan ve uzaktan sut cekebilen versyonu.

Bize 5ile 8 mil€ a gelebilir. Ama sorun gelirse nerde oynuyacagidir. ??

----------baros------

-stoch----------------keita-

------------arda---------

--------hamit--x(inler)----

Miroslav Stoch olursa dehşet olur.

ama onu transfer edemesek bile, bu tip oyuncuları almalıyız. yani genç, hızlı,şut çekebilen, geleceği olan oyuncular. 30 yaşındaki mustafa sarp, elano transferleri bence yanlış hamle, ileride satabileceğimiz oyuncu transferleri yapmalıyız.

Bu acayip bir çocuk.Gelirse eğer nerede oynatırız diye düşünmene gerek kalmayacak yeteneklerden.Tabi fanatik her zamanki gibi Gs forumlarını dolaşarak istihbaratını oluşturmuş ayrı konu

galatasaraya böyle adamlar lazım güçlü mücadeleci teknik artık çıtkırıldım adam görmek istemiyorum takımda ben galatasarayın verdiği mücadeleye hırsına aşık oldum artık bu yönde böyle futbolcular alınmalı stoch alınamasa da bu tipte futbolcular takıma katılmalı

Miroslav Stoch olursa dehşet olur.

ama onu transfer edemesek bile, bu tip oyuncuları almalıyız. yani genç, hızlı,şut çekebilen, geleceği olan oyuncular. 30 yaşındaki mustafa sarp, elano transferleri bence yanlış hamle, ileride satabileceğimiz oyuncu transferleri yapmalıyız.

keitayı joyu dos santosu başka takım mı aldı acaba ?

ayrıca mustafa ve elano 28 yaşındaydı geldiklerinde...

Umarım alınır çift yönlü değil 3-4 yönlü oyuncu Stoch. Twente'nin başarısının %50 sine sahiptir bence.

fenere karsi sol bek oynamisti ama yinede hücümda en etkili futbolculardan biriydi.

gercekten cok rahat calim atiyor vede cok hizli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt