# Miroslav Stoch - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Miroslav Stoch

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Miroslav Stoch

Gökhan Gönül'ü fena madara etmişti.İctimai'de maçı izlerken,Spiker aynen şu ifadeyi kullandı; ''Gökhan,şu zamana kadar Stoch karşısında acizdir'' :) Ama gerçek şu ki,bu tansfer çok zor.

alakası yok gs böle yabancı almicak,para da yok zaten,türk koşan oyuncu alcak ...belki stopere merguez falan gelir onun dışında yabancı ya bi tane daha gelir ya gelmez

alakası yok gs böle yabancı almicak,para da yok zaten,türk koşan oyuncu alcak ...belki stopere merguez falan gelir onun dışında yabancı ya bi tane daha gelir ya gelmez

Gs yerine hatta "gs" yerine GALATASARAY yazmak zor mu geliyor? 16 yaşında ki kardeşim, sen GALATASARAY'ın muhasebe kayıtlarına mı bakıyorsun? Para yokmuş(muş). "belki stopere merguez falan gelir onun dışında yabancı ya bi tane daha gelir ya gelmez" bu kısımda bir kuş havası sezdim sanırım Azize'den kaçanlar buraya geliyor.

Yabancıların koşan furbolcusu yokmu.Gio bizim takımın en hızlı adamı.Stoch dediğin adam Chelsea'nin oyuncusu zaten.Gio dan Arda dan 5 gömlek üstündür.Her bakımdan.Sol kanata koy.Sağ kanatta da Keita.Orta da Elano-Selçuk İnan.

Offf kadroya bak.

Yabancıların koşan furbolcusu yokmu.Gio bizim takımın en hızlı adamı.Stoch dediğin adam Chelsea'nin oyuncusu zaten.Gio dan Arda dan 5 gömlek üstündür.Her bakımdan.Sol kanata koy.Sağ kanatta da Keita.Orta da Elano-Selçuk İnan.

Offf kadroya bak.

Önliberoyada Xabi Alonso'yu koyda eksik kalmasın renkdaş :D

fanatik gscimboma çok takılıyor .bizim analiz yaptığımız oyunculara bir bir forma giydirmeye başladılar,dur bakalım sırada ne var:D:D

2012-2013 sezonunda böyle bir ileri üçlü görmek isterdim.

-----Sercan-------

Stoch-----Giovanni

-xxxx-Emre--xxxx--

Şaka bir yana eğer Gio ve Stoch'un alınma durumları varsa çok uzun yıllar kanat sorunu çekmeyiz.

2012-2013 sezonunda böyle bir ileri üçlü görmek isterdim.

-----Sercan-------

Stoch-----Giovanni

-xxxx-Emre--xxxx--

Şaka bir yana eğer Gio ve Stoch'un alınma durumları varsa çok uzun yıllar kanat sorunu çekmeyiz.

Güzel kadro ama benim az bir farkla düşüncem şu:

-------Sercan-------

Stoch------------Gio

----Emre----XXX----

--------XXX---------

Bakarsınız o X'ler aldığımız veya alacağımız söylenen Musa, Yasin, Veli gibi gençlerden oluşur.

Tabi ben bi iki sezon sonrasından bahsediyorum.Bu halde koyarsak kevgire çevirirler bizi.:):):):

Ben de ona göre yazdım zaten ama aslında kevgire çevirirler de abartı olmuş. Hepsi kaliteli isimler, Gio, Stoch, Sercan tek tek rotasyon dahilinde ilk 11 oynayabilir, Emre de zorlayabilir, ama şu an sıkıtnı problem hepsinin birden ilk 11 olması. Onları çekip çevirecek birileri olmazsa sahada o zaman zorlanılır. Fizikman da biraz düşülür, tabi bu diğer orta saha elemanlarına da bağlı.

Ben de ona göre yazdım zaten ama aslında kevgire çevirirler de abartı olmuş. Hepsi kaliteli isimler, Gio, Stoch, Sercan tek tek rotasyon dahilinde ilk 11 oynayabilir, Emre de zorlayabilir, ama şu an sıkıtnı problem hepsinin birden ilk 11 olması. Onları çekip çevirecek birileri olmazsa sahada o zaman zorlanılır. Fizikman da biraz düşülür, tabi bu diğer orta saha elemanlarına da bağlı.

Orta saha da sağlam elemanlar olmalı; dediğin doğru.

arkadaşlar STOCH inanılmaz bir oyuncu oyun stili olarak ben robben e benzetiyorum Twente de kiralıktı bonservisi Chelsea de bence imkansız biri değil ama Twente deki performansı sonrası özellikle hollanda liginde iyi bir piyasa yaptı 6-7 milyon euroya kapatabilcemiz bir oyuncu bence STOCH da buna değer...Gio ya gelince bence gitmesi hem bizim için hem onun için en hayırlısı olur Gionun en verimli olduğu yer sağ kanat ve orda Keitayı kesmesi imkansız sol kanattada ne keita nede gio verimli olamıyor kötü topçu değil tabiki ama ihtiyacımız olan adama para harcamamaız en mantıklısı gio ya vericemiz parayı Stoch a verelim

Bence gelecek adına her ikisi de alınmalı.Çok bi maliyeti olmaz.

--------Sercan---------

Stoch----------Giovanni

----Emre----Schaars---

--------De Zeuw------

Şeklinde bir kadro olabilir mi acaba??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt